Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan aki Skorpió -...

Van itt olyan aki Skorpió - Rák párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Milyen a kapcsolatotok?

Tényleg olyan szenvedélyes és eszményi ahogy sok helyen írjak?


Nem igazán hiszek a horoszkópokban, de ha már 10-bol 7-8 pár azt mondja, hogy tényleg olyan "végzetes szerelem" ahogy írjak, akkor lehet hogy van benne valami. :)


Szóval az érintettek jelentkezését várom :D


24N



2020. jan. 27. 22:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

apám rák, anyám skorpió...

én meg rák lettem...

igen az egyébként, tehát ha ilyen modell alapján lehetne választani akkor nyilván nekem is ez tetszene...

bár egyébként mind a kettőnek van olyan hibája, amit inkább ne... 27F

2020. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mármint mit ne?
2020. jan. 27. 23:10
 3/13 anonim ***** válasza:

Láttam ilyet, igazi S&M lélekben.

Azt nem tudom, hogy testi szinten is ezt tolják-e.


A nő a skorpió-domina, ő uralkodik, de a rák férfi valahogy mégse akar az uralom alól kimászni.

Lehet, hogy esetleg mazochista típusok a rákok..

2020. jan. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Alexandra.ajk válasza:
100%
Én skorpió vagyok, a férjem ràk. Valóban nagyon szenvedélyes a kapcsolatunk, veszekedni épp olyan hevesen szoktunk, mint szeretni egymást. Nem mindig egyszerű, de a kapcsoltunk 11 éve alatt folyamatosan olyan intenzitással égünk egymás iránt, hogy a szenvedély nem hunyt ki. Ma is ugyan olyan szerelmes vagyok belé, mint egykor. 5 éve házasok vagyunk, most várjuk a második gyermekünket. Ma sem választanék mást, pedig néha tényleg egy kanál vízben is egymást akár ...
2020. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És az mennyire igaz, hogy a skorpió nem hűséges? Sokszor azt hallom, meg azt is olvastam, hogy a a skorpió elvarja ugyan, hogy hűséges legyen a párja, de ő maga nem igazán tartja magát ehhez. Sőt... Neki a biztos kapcsolat mellett mindig kell kalandozni, mert egyszerűen szüksége van rá. Persze nem lép ki a biztonságot jelentő kapcsolatból és nem hagyná ott a párját, lehet hogy nagyon szereti, de valamiért nem tud ellenallni a kisertesnek, hogy mással is...

Szóval érdekelne, hogy ez mennyire igaz? Én 2 skorpiót ismerek, mindkettő kikezdett velem, úgy, hogy az egyiknek menyasszonya volt, a másik pedig a legjobb barátnőm pasija és mégis flörtölt velem. Szóval..

2020. jan. 28. 14:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt jólhallotad de így ez nem teljes. A skorpiók között van több fajta. Van aki férre lép úgy is, hogy csodás kapcsolata van, de még többet akar. Van viszont aki azért mert nem kap meg mindent a párjától viszont az a biztos pont neki és ezért bátran belevágja magát a kalandokaba. De van aki már beérett és tudja mit akar, szóval nincs szüksége ilyenre.


Én átmentem mind három stádiumon. Meg van a maga élménye csak úgy ahogy az árny oldala is.


Végsősoron sokszor nehéz velünk és túl összetettnek is láthatnak minket. Nehéz megfejteni, sose lehet tudni mi rejlik a felszín alatt, de inkább jobb is ez így.. Ha valaki ilyen típus az tudja milyen az az érzés ami legbelül hajt és ha nem tör ki akkor olyan mint ha nem is élet lenne..


Kérdésedhez visszatérve volt már rák barátnőm az eggyik legjobb kapcsolatom volt, mer majdnem egy hullám hosszon mozgott a természetünk. Sokat és extrém helyeken szeretkeztünk, na meg hatalmasakat is veszekedtünk. Már tányértörésig is elfajult, de ez ilyenekkel is járhat. Néha ki kell adni ami belül van, így vagy úgy. Szóval mindenképp megtudja a két jegy egymást érteni. Ezen felül még sok más tényező is közbejárul a valóságban, de az biztos, hogy valamilyen szinten illenek.

2020. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én nem bírnám elviselni ha megcsal... Nekem az nem indok, hogy őt belül hajtja valami és ki kell élje magát mellettem is. Nekem ez undorito felfogás és nincs mentség rá. Ha valaki elvarja a huseget akkor azt is nyújtsa viszont. Nem mellesleg az, hogy valakinek mi a csillagjegye, az nem magyarázat a megcsalasra mert nem hiszem, hogy ez egy olyan indíttatás, aminek ne lehetne ellenallni. Ha igazán szeretsz és tisztelsz valakit akkor nem teszel ilyet vele. Nálam a megcsalas azonnali szakítást von maga után. Nekem nem kell olyan ember, aki mellett azt kell éreznem, hogy nem vagyok elég jó és kielégítő neki. Bezzeg ha én tennem meg vele ezt, akkor teljesen ki lenne akadva. Mert ugye őméltosagaval ezt nem lehet megtenni, de neki mindent szabad. Meg is értem, hogy nem sokan bírják mellettük. Nehogy azt mondja nekem bárki, hogy ezt el kellene tűrni. Ez egy egyoldalú kapcsolat lenne, arról nem is beszélve hogy a skorpiók folyamatosan dominálnak és lehuznak. Képtelenek együtt örülni veled, mindenre irigyek és féltékenyek, meg a sikereidre is, nem számít, hogy a párja vagy. Egyébként meg valaki magyarázza már el, hogy lehet egy skorpió hűséges és nem hűséges egyszerre?! Azt mondják, ha megtalalja a párját, egy életen át huseges lesz hozzá. De közben azt is írjak, hogy nem a hűség példaképe. Most akkor mi igaz ebből? Vagy talán úgy kellene ezt érteni, hogy "hűséges" mivel nem válik el, nem hagy el teljesen, mert egy biztos pont vagy neki és elvileg "szeret", de azért közben félre kurogat? Ez nagyon gáz..

Már az felveti a kérdést, hogy milyen szeretet az, ahol megcsalod a másikat? Meg miféle hűség?? Tényleg eléggé kiabrandito ez a jegy...

2020. jan. 28. 17:51
 8/13 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok. Kérdésedben ott a válasz. Ha megtalálja az igazit vele marad. Ha nem akkor keresi. Érdekből nem fog ez a jegy senkivel sem maradni, viszont ahogy említettem több formája is van. Attól is függ ki mennyi mindent élt meg és mennyi mindenben világosult meg az élméje.


És még mielőtt marhára leócsárolnák a jegyet hát nem éppen csak skorpió őfenségei azok akik félreléphetnek. Bármilyen jegy lehet.. Ismerek ikrek, bak nyilas de még bikát is, akik szintén férreléptek vagy folyamatosan azt teszik. Szóval ez nem a jegytől függ hanem a jellemtől.


Mellesleg nagyon poénos volt mikor volt egy oroszlán jegyben született barátnőm és eléggé jellemző volt rá a jegy tulajdonságai. Bár a két jegy nem illik egybe még is csodás éveket töltöttünk együtt megvallom. Nagyon jóléreztem magam vele. Azonaban az hozzá teszem, hogy ő neki számtalan fiú fújta a szelet és még el is mondta nekem, de még azt is, hogy miket küldött nekik vissza. Nem éppen a lekoptató válaszok voltak sőt valakivel kekeckedett is. Én ezen jót nevettem mert megbíztam benne. Viszont mikor nekem írtak lányok én jóformán megsem nyitottam akiket személyesen nem ismertem, de már féltékeny volt azokra is akik ismerős csajok voltak a suliból vagy a munkahelyemről. Turkált az üzeneteim között és még felhánytorgatta folyamatosan miért írnak ők rám és mit akarnak tőlem. Szóvá se kell tennem, hogy mennyire idegesítő ez nem debár. Ezzel csak annyit, hogy amekkora hibáink vannak nekünk is akkora hibái vannak az összes jegynek. Ki jobban ki kevésbé viseli azt el. Nem mentség senki alól sem, hogy különbözőek vagyunk hibáinkal és más értékeinkel.


És végső soron mindenki azzal marad a végén akivel lennie kell. Ha neked ő az az ember akivel lenned kell akkor vele leszel. Mert ő az igazi.

2020. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem egy vízöntő - skorpió pár ismerősöm van. Ölik egymást, mégis 6 éve együtt vannak. Külső szemmel nézve nem is tudom, hogy mi tartja össze őket.
2020. jan. 29. 12:55
 10/13 anonim ***** válasza:
A háborúk addig tartanak míg az eggyik fél nem nyer. Biztos ezért.
2020. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!