Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Bak és a Szűz jegyhez...

A Bak és a Szűz jegyhez tartozó tulajdonságok között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná fogalmazni? Annyira hasonlóakat írnak a kettőről.

2020. jan. 28. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyeld meg a gyakorlatban!

Teljesen más a kettő.

2020. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Általában tényleg nagyon hasonlóak. Mindkét jegy számára fontos az anyagi biztonság, a rend, a rutin dolgok. Mindkét jegy realista, érzelmes. Bak is érzelmes, még ha nem is mutatja!


A Bak kevés embert enged magához közel, a Szűz pedig általában szereti a nagy társaságot.


Ha a Szűz elfogadja a Bakot olyannak, amilyen, (külsőleg-belsőleg),nem kritizálja folyamatosan, akkor könnyen egymás hullámnosszára tudnak hangolódni. 🙂

Bak nő vagyok.

2020. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Bak: nehéz földszerű természet, önkritika, mások esetleges lenézése-megvetése, szürke eminenciásként viselkedik, gyakorlatias, belezuhan a depibe. :) Bumm! Nem annyira szépen formált a teste. A Bak hosszútávon akár "nagyra hivatott" is lehet, de azért meg kell küzdenie. Persze baj nincsen, küzdő típus ... helyenként konok és akaratos. (Nekem erős a Vénuszom és a Napom; az biztos, hogy nem szeretnék feleségnek egy Bakot.)


Szűz: értelmes, precíz, pontos, nem a legjobb szerető, cserébe rendben tartja maga körül a dolgokat, értelmi lény. Merkúr. Hermész Triszmegisztosz. Rend a mániája, ha rendben van körülötte a világ, akkor "üdvözült" képet vág. Fontos: ne legyen "nagyon Szűz", mert attól megőrülsz. (mindeneket ízekre cincáló lelketlen rovar ... semmire nem jó, csak hivatalnoknak)

2020. jan. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Én szűz nő vagyok a párom bak.


Hasonló de mégsem teljesen. Amikben egyezünk azok a hosszabb távú céljaink. Bak és szűz is családcentrikus. Talán a bak még jobban számára iszonyú fontos a család mégha ezt nem is mutatja..


Bakként a párom rendkívül jól elrejti az érzéseit de én szemfüles szűzként aki a részleteket remekül látja mindig tudom ha valami nem oké vele.


A bak nem mutatja az érzelmeit ugyanakkor ez nem azt jelenti hogy nincsenek, tetteivel inkább mutatja azzal hogy bármikor számíthatsz rá. Alapvetően hűvös hideg rideg a stílusa is. Szűz is hűvösnek hat DE a párja előtt egy teljesen más lesz, sokkal értelmesebb jobban kimutatja. De a bak még a párja előtt is rejtegeti sokszor. A bak megbízható jegy, nem ver át.


Emellett azért elég nagy központban van nála a pénz az anyagi javak biztonság. Ő is tervez mint a szűz de másképp inkább a nagy egészet látja míg a szűz az apró részleteket a szűz szerintem magamból kiindulva nehezebben látja át a komplexebb összefüggéseket míg a bak könnyen össze kapcsolja viszont a szűz olyan apró lényeges dolgot is kiszur amit más nem.


Ragaszkodó mindkettő akit megszeret ahhoz hűséges és mellette marad. Mindkét jegy inkább introvertaltabb de el vannak társaságban is azért. Az feltűnt hogy bak jegyű párom társaságban lenni de sokszor van hogy egy egy kis időre közben kivonja magát és elvonul :D


Én meg úgy vagyok vele hogy jó jó de legjobb ha hazamehetek :DDD


Anyagias mint két jegy ezt úgy értem hogy sokat jár az agyuk ezen, nem kapzsiság miatt hanem hogy hogyan tudnának előrébb haladni, házat venni stb. Rendkívül jól spórol mindkettő.


Szexben szerintem előjön a két véglet, mikor majd megeszik egymást és egy sokkal nyugodtabb más akár azt is mondhatná hogy unalmas rész de nem az :D


Szűzre mondják hogy kritikus hát nem tudom magammal szemben biztosan az vagyok lehet másokkal is. De a bak párom nagyon kritikus, neki a pohár inkább félig üres.


Összességében amúgy nem elég a napjegy. Mert sokat árnyal az aszcendens a holdjegy meg a többi.

2020. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Ja igen és imádom még benne hogy ő rendkívül küzdő típus nagyon szépen halad a dolgaival és ahogy eltervez valamit az úgy is lesz. Tehát tervező típus a bak de inkább nagyvonalakban.


S most is eljutottunk oda ketten együtt amit anno kiterveltünk :) ez az első lépcsőfoka a további terveinknek. :)


Persze nem tökéletes pár ez sem. Mint ahogy egyik sem. Mert olyan nincs. Vannak itt is gondok csiszolodasok. Muszáj is kell is fejlődni.

2020. jan. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*érzelmesebb jobban kimutatja
2020. jan. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Összességében amúgy nem elég a napjegy."

Nem 2 konkrét személye gondoltam egyébként, hanem elméletben. A jegyekhez társított tulajdonságokra.

Köszi, természetesen még írhattok!:))

2020. febr. 1. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!