Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illik össze egy rák...

Mennyire illik össze egy rák nő és ikrek férfi pár?

Figyelt kérdés
Várható-e hosszú távú kapcsolat vagy közös jövő ebben az esetben?

2020. jan. 30. 02:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aligha... de tényleg.
2020. jan. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most komolyan?
2020. jan. 30. 06:48
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem rémlik hogy kossal, bikával, másik rákkal ilik össze. A rák ikrek kapcsolatrol azt írják, bár sok az ellentét, de ki tudják egészíteni egymást.
2020. jan. 30. 06:57
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as te normalis vagy? Menj el egy ideggyohyaszhoz.
2020. jan. 30. 06:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Pszichiátriai eset vagy. Meg egy nővel így beszélsz? Ásd el agad te semmirekellő. Na az ilyen emberek sem tudom minek születnek a vilagra.
2020. jan. 30. 07:00
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként meg neked mi bajod van azzal, hogy van aki hisz az asztrológiában? Szerintem te témát tévesztettél. Nem ide akartál te kommentelni... Menjél oszt oszd másnak az észt, ami érdekel is.
2020. jan. 30. 07:05
 7/13 A kérdező kommentje:
Huu de nagy az Isten állatkertje és korán reggel felőrlik az ember agyát b+
2020. jan. 30. 07:07
 8/13 A kérdező kommentje:
Úgy látom törölte a nyomdafestéket nem tűrő szavakkal engem illetőt a moderátor. Megérdemelte... Meg különben is akit cseppet sem érdekel az asztrológia mi a francnak ír ide?
2020. jan. 30. 11:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Elsősorban nem a horoszkóp fogja eldönteni mennyire illetek össze, hanem hogy mennyi köztetek a közös pont, mennyire tudtok egymásra hangolódni, mennyire illeszkedtek össze. Ezt keresd inkább, s ha szeretitek egymást akkor ne foglalkozzatok a másik horoszkópjával. Vannak rák-iker párok akik nagyon jól megvannak egymással.
2020. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9# A közös pontokat semmi sem írja le jobban a horoszkópnál.

A sinastry chart minden aspektus szerint összeveti egymással a két személyiséget.

Igen, a személyiséget! Nem a fotelt, amit múlt héten vett, és nem az anyósának a macskáját, hanem a velünk született tendenciákat.

Pl Az elemzés szerint két tökéletesen egymáshoz illő ember esetében nem veszi figyelembe hogy az egyik hajléktalan, a másik pedig Mészáros Lőrinc rokona.

2020. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!