Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Sajnos nem tudom mi az aszcend...

Wormus kérdése:

Sajnos nem tudom mi az aszcendensem, mert fogalmam sincs a születésem órájáról és percéről. Hogy tudhatnám meg mégis? (sajnos a szüleim már nem élnek, nem tudom megkérdezni tőlük).

Figyelt kérdés

2020. jan. 30. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyenletek megoldásában nem vagyok jó.

Ahhoz, hogy megtudjuk, amit nem tudunk, azzal kell dolgozni amit tudunk.

Ismerjük az évet és a napot - tehát ebből meg tudjuk mondani, hogy a személyiséged melyik része NEM az aszcendensed befolyása, legalább is ha eltérő az aszcendensed (valószínűbb, hogy eltér tőle, mint hogy nem), Ismerjük az archetípusokat, Te ismered saját magad (jó esetben).

Esetleg mások ismerhetik a viselkedésed és nekik lehet rólad egy első benyomásuk. Esetleg egy asztrológiában jártas jó megfigyelő félretippelheti a csillagjegyed, ami nagyon hasznos infó, mert valószínűleg az aszcendensed fogja eltalálni.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

Ja és mint mindene egyenletet, a végén ellenőrizni kéne - ha értenék a matematikához.

2020. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kórházból kikérheted az anyakönyvi kivonatodat és/vagy születési adataid.

dátum, óra, (jó esetben perc) és vércsoport.

Azt nem tudom kell e fizetni érte, de tudom, hogy van ilyen opció.

2020. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahol születtél kórház ott ki lehet kérni. 10.000 ft körül van az összeg és 2-3 het múlva kiküldik a korlapod másolatát, amire feljegyezték.

Én is nemrég kértem ki.

2020. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Asztrologus elvileg meg tudja állapítani egyéb fontos eseményekből az életedben. De az anyakönyvi opció gyorsabb könnyebb, talán olcsóbbnak is tűnik.
2020. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2020. febr. 1. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!