Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudna segiteni valaki? Pluto...

Tudna segiteni valaki? Pluto az aszcendensemen. A nappal kvadratban. Mit kell megtanulnom ebbol?

Figyelt kérdés
ha kell megadom az adatokat is, de szeretnem tudni hogy mit kell megtanulnom ebbol, lehet e normalis kapcsolatom vagy ferjem igy hogy a hetedik hazra nez a pluto, es a munka terulete..mivel a napra is nez..nem reszleteznem mennyire nehez volt eddig szamomra mindez

2020. febr. 5. 18:08
 1/8 anonim válasza:
51%
Ebből azt kell megtanulni , hogy ne ilyen alapján éld az életed amúgy ha az ascendenseden van a pluto akkor eléggé olyan lehetsz mint egy skorpió
2020. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a valaszt,igen olyan vagyok mint egy skorpio, de ez rosszabb szerintem ...
2020. febr. 5. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szállj le a földre, és két lábbal a talajon próbálj meg racionálisan gondolkodni. Amikről írsz, mindenféle tudományos alapot nélkülöznek. Hogy lehet-e normális kapcsolatod, férjed, annak a Plutohoz semmi köze.
2020. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az,hogy hitelt adok az asztrologianak meg nem jelenti azt hogy ne lennek racionalis, ez egy ezoterikus tema,es direkt az ezoteria kategoriat valasztottam a kerdesnek,tehat ez elofeltetelezi azt,hogy az asztrologianak szinten hitelt adok olvassak.de megis koszonom a valaszod es igyekszem
2020. febr. 5. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:

"de megis koszonom a valaszod" 🙂



Hidd el, jó szándékkal írtam.


(egy matematikus-csillagász)

2020. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, ha gondolod irj privatot es probalok valami kiindulo tanacsot adni mint hobbi asztrologus... de ehhez szukseges meg egyeb haz allasok, es jegy allasok is :)

Az en aszcendensemen a venusz van ami elsohazas raadasul bika jegyeben van.... mars ikrek jegyeben de masodik hazas :) nagyon jo izlessel aldott meg a sors nem gyozok sporolni hogy vasarolhassak ........:))))))

2020. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5# Kíváncsi lennék a fejekre, ha ~1000 év múlva a tudományos világ "felfedezné" az asztrológiát és rájönnének, hogy kétezer évet éltek le teljesen elutasítva azt.

Mindenki mentegetőzne, majd kezdődne azok lehülyézése, akik sosem hittek benne.

Einstein előtt nem létezett gravitáció. Akkor miért nem szálltak el az emberek?

(költői kérdés)

2020. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen utolso valaszolo ebben van valami, de az en kerdesemre meg mindig nincs valasz xD
2020. febr. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!