Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Iranyithatatlan tipus?

Iranyithatatlan tipus?

Figyelt kérdés

Kos ferfitol kaptam ezeket a megjegyzeseket miszerint en akaratos, ontorvenyu es iranyithatatlan vagyok? Kertem tole peldakat hogy tamassza ala hogy kozelebb kerulhessek az onismeretemhez.

Az iranyithatatlansagra nem irnek peldakat mert azt alatamasztom hogy sajnos mondanak valamit hogy ne annal inkabb csinalom..


De akaratossag az mikor uldozom azzal hogy adjon egy puszit? 😂 addig nem vagyok kepes beken hagyni meg a telefonja ele is kepes vagyok bemaszni csak hogy adjon 😂😂😂 miutan adott mar le is koptam rola de ez nem inkabb aranyos dolog?

O sokszor ezek utan mar ugy probal lleallitani hogy szoszerint belem vajkalja az ujjait nagyon fajdalmas 😂😂 tiszta kek zold folt vagyok mert ugy megbok a huvelykujjaval... Mikor meg visszaadom hogy megpockolom az orra hegyet haromszorosat kapom vissza 😂😂😂


Hosszutavon szerintetek hogy erdemes viselkedni egy izig verig kossal?

En elvezem ezt de lassan ugy fogok kinezni mint egy dalmata 🤣


2020. febr. 6. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ízelítő az "Egy nap az intézetben" c. könyvből.
2020. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Ismerős az érzés...bár nincs irányíthatatlan típus, van a megtörés és a rávezetés....


Megtörés, a folytonos destruktív 'megerősítés', az elért eredmények célok lealacsonyításán, vereségek kiemelésével érhető el...Hatékonyabb ha közben a másikkal példálóznak, ha vesztett vigasztalják, ha nyert dicsőítik... lehangoló... Idővel lehangolt és nemtörődöm lesz, minden szarra megkérik, mert amúgy számítanak a lendületére, csak ne önfejűsködjön... a másikat meg békén hagyják, hisz csak eszköz volt a megtöréshez...


Rávezetésnél, a 'Nem mered', Beválalod?, Úgy se menne és a Lehetetlen, képtelenség, kezdéssel simán belehet húzni, ja kihagytam a 'Fogadjunk, hogy...'-ot. Abban azért van pozitív megerősítés...


Hosszútávon, az utóbbi hatékonyabb...


Én kosként ezeket tapasztaltam....Nem is tudom, hogy van-e olyan kos aki nincs tele sérüléssel, kék-zöld folttal és hegekkel....

lehet nem is kosok hanem dalmaták vagyunk? 🤔

2020. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Majd ha elmúltatok 13 évesek, ezek a problémák is el fognak múlni.
2020. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
"addig nem vagyok kepes beken hagyni meg a telefonja ele is kepes vagyok bemaszni csak hogy adjon 😂😂😂 miutan adott mar le is koptam rola de ez nem inkabb aranyos dolog?" Nem, ez baromira nem aranyos, cserébe rohadt idegesítő. Nektek viszont megfelel, szüval sok boldogságot.
2020. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utálom a kosokat. Erőszakosak... Én rák fiú vagyok.
2020. febr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!