Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyűek! Nektek mi...

Rák csillagjegyűek! Nektek mi a véleményetek a halak jegyről?

Figyelt kérdés
Jó, rossz egyaránt jöhet, nagyon kíváncsi vagyok!! :))
2020. febr. 9. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt férfi munkatársam ilyen: nagyon pörgős, tud erőszakos is lenni, de nagyon racionális, életszerű a gondolkodása, azaz a jég hátán is megél. Én is férfi vagyok.
2020. febr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem rossz tapasztalataim vannak vele. Nem illek össze velük. A Bakokkal jövök ki nagyon jól.
2020. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem idegesítenek. Túl sok fölösleges hülyeséget beszélnek. 17/F
2020. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedvesek, joszivuek, befolyasolhatoak, sunyik... legtobbjuk nagyon jol nez ki akar no akar ferfi...... szeretnek elni de epp ezert kell olyan tars vagy partner mellejuk akik a jo letbol lerantja a valosagba is.


Tobb magas szinvonalon elo halak ferfi ismerosom van, mindkettojuk mellett olyan no van akik a joletuk megorzesebe erdekeme szol nekik ha mar dolgozni is kene 😂 hozzatennem azt is egyikojuknek sem ok az egyeduli nok az eletukben......😊

2020. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rák ffi vagyok nekem is negatív. De nem párkapcsolati szinten csak mint ismerősök, pedig összeillőnek kéne lenni a víz-jegy miatt de kiszámíthatatlanok és alattomosak
2020. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!