Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi véleményetek a skorpió...

Mi véleményetek a skorpió jegyben szülött babákról, gyermekekről?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy október végére leszek kiírva és kicsit megijedtem, amikor utánaolvastam hogy skorpió jegyben fog születni az első babánk. (Én vízöntő vagyok, a férjem mérleg.) Az elemzésekből az jött le, hogy nehéz személyiségtípus lesz, és volt olyan elemzés ami már egész szélsőségesen írt a születendő gyermekről ami őszintén rosszul esett és picit el is vette a kedvemet. Van ennek őszintén értelme ???

2020. febr. 20. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na én az ikrektől voltam teljesen ki, kiborítottak mindig is az ilyen jegyű emberek, ha valaki nem volt szimpatikus az szinte 100%-ban ikrek jegyű ember volt. Erre mit ad az ég, ikrek gyerekem lett. :D Jófej egyébként, vele nincs. A skorpió ismerősem többnyire normálisak egyébként leszámítva a dominánskodásukat népszerű, talpraesett emberek. Ne izgulj ilyeneken, imádni fogod a babátokat.
2020. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Isten lesz, ha skorpió. Saját tapasztalatom!
2020. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első dekádba fog születni szóval ne aggódj azon,hogy kevésbé lesz felszínes gondolkodású mint ti vagytok a levegős jegyetekkel...tapasztalatból mondom én középső dekád vagyok anyám pedig október végi és ég és föld vagyunk...ő csapongó érzelmileg instabil,logikus szkeptikus hisztérika,én pedig a kiegyensúlyozottabb bosszúálló igazságkereső,sok sikert...reméljük macskákat nem fog nyúzni..
2020. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, bocsánat de nem értettem mit értesz dekád alatt, meg az anyukáddal való összehasonlítást. A macska nyúzást meg pláne nem értem hogy hogy jött ide. Azt szeretnéd mondani, hogy beteg elmèjű babát fogok világra hozni?
2020. febr. 20. 16:36
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Elvette a kedvedet??? Te jó ég... kicsit túltoltad az asztró't.

Hidd el amit rádmosolyog nem fog érdekelni milyen jegyben született.

2020. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A férjem és a gyerekem is vizöntő. Mint 2 földönkívüli. 😀


Mindenkiben van jó és rossz. Horoszkóp ide vagy oda.

2020. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mint skorpió, szüleim hasonlóan álltak hozzá, mikor megtudták, hogy November közepén fogok születni és bizony skorpió leszek :)

Általánosan mivel csak napjegyről beszélünk, így elmondható, hogy ambíciózus, kitartó, szorgos, intelligens, mélyérzésű baba lesz :)

A skorpió jegy szülöttei azért kapnak annyi negatív leírást, mivel tény, hogy elég szélsőségesek tudunk lenni és, ami a szívünkön a szánkon (az emberek pedig nem szeretik az igazat és a határozott véleményt). Nehéznek nehéz eset, főleg amikor lázadozni fog, de minden emberrel van valami nehézség, független ezektől kell szeretni.

Szerintem ne aggódj, nagyon édes baba lesz, a lelkivilágára viszont ahogy cseperedik nagyon figyeljetek oda, mert hajlamosak vagyunk elzárkózni és a mély érzéseket elfojtani magunkban.

Engem apukám imádott és imád is mai napig, mert kicsiként nagyon aranyos és bújós voltam, akivel mindenről lehet beszélni :)

Tényleg ne aggódj, minden rendben lesz. Sok boldogságot kívánok! :)

2020. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A skorpió öcsém majdnem sírba vitte az anyámat, annyit aggódott érte szegény. Mindent kipróbált, ami veszélyes, tilos és önpusztító. Csonttörések, drog, alkohol, gyógyszerre drog, öngyilkossági kísérlet, ami szerencsére nem sikerült. Amikor nem volt pénze anyagra, a szüleitől lopott pénzt.
2020. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as, na ez a hozzászólás kellett a "kedves" kérdezőnek, aki már így is utálja félig a még meg sem született gyerekét. Gratulálok. :D Az már más kérdés hogy nem lehet teljesen az öcsédet vádolni mindennel, lehet hogy te tökéletesnek láttad az ő életét, de ő lehet börtönnek érzett titeket. Nagyrészt a szülőn, családi közösségen múlnak a dolgok. Na nem az hogy valaki se***fej e, de például a drog és alkohol probléma az igen.
2020. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 D-Mano ***** válasza:
100%

Atyaúristen!


Már előre sajnálom szegény gyereket. Minden gyermeket szeretettel, örömmel és jó érzésekkel kell várni.

Az anya tudatos és tudattalan viszonya a születendő, gyermekkel hatással van annak leendő egészségi, lelki és szellemi adottságaira.

Ha aggódsz amiatt, hogy milyen lesz, az ő tudattalanjában is meg fog jelenni az, hogy nem teljes elfogadással, hanem kétkedéssel várták, hogy milyen lesz. Ez pedig azzal is járhat, hogy mindez a tudattalanjából kicsírázva lelki problémákat okot egész életében, mert lesz egy olyan érzése, hogy őt nem fogadják el, vagy önmagát nem tudja majd igazán elfogadni.


Másrészt az asztrológia korántsem csak a csillagjegyből áll, hanem a többi bolygó helyzetét, aszcendenst, asztrológiai házak helyzetét, Lilith, sárkányfarok, és egyéb asztrológiai pontok, tényezők helyzetét és egymáshoz való viszonyát is figyelembe kell venni.

Szóval te egy olyan eszmerendszer alapján akarod megítélni a jövendő gyermekedet, amit nem is ismersz igazán, érteni meg végképp nem értesz hozzá.


Harmadrészt, ha ismernéd is az asztrológiát a maga teljességében, az asztrológia akkor sem mondja meg pontosan, hogy milyen lesz. Hanem azt mondja meg, hogy milyen dolgokra mekkora hajlama lesz az életében, személyiségében, egészségi állapotában, s hogy milyen irányokba mutatnak majd a tehetségei.

De, hogy az összes hajlama közül mik és mennyire bontakoznak ki, az erősen függ a neveléstől!!! Szóval pl. ha egy gyermeknek vannak erősen Ikrek jellegű személyiségre utaló jelek a horoszkópjában, az azt is jelenti, többek közt, hogy sok minden érdekli egyszerre. És itt jön képbe a nevelés. Mert, ha önfegyelemre és következetességre nevelik, akkor ez a széleskörű érdeklődési hajlam sokoldalúsággá fejlődik, ha ez a nevelés elmarad, akkor könnyen kialakulhat egy szétszórt, össze-vissza kapkodó személyiség is.


Végül: ha valóban csak a csillagjegy számítana, akkor is a Skorpió jellegű személyiség gyakran inkább mély érzésű, lényeglátó, kitartó, kutatóhajlamú, nem pedig az a sok csúnya dolog, amit általában írni szoktak róla. Benne van a pakliban, de ezek mögött szinte mindig az elcs. szett nevelés áll. Ezen felül bármelyik csillagjegy által jelölt személyiségi hajlamok fejlődhetnek úgy, hogy nagyon problémás gyerek lesz belőlük. Szóval ez sem Skorpió sajátosság, sokkal inkább nevelés kérdése.


A tanácsom az, hogy hanyagold az asztrológiát, és várjad csak szeretettel, örömmel és teljes elfogadással a születendő gyermekedet. S, ha megszületik majd, próbáld a lehető legnagyobb gondoskodással nevelni, s akkor nem lesz gond.

2020. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!