Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi és Rák nő...

Skorpió férfi és Rák nő osszeillenek? Milyen a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

A neten egy csomó helyen azt írják, hogy nagyon passzolnak. Nekem van több skorpió barátom, tényleg egy hullámhosszon vagyunk és kölcsönösen megertjuk egymást.


De igazából most arra lennék kíváncsi, hogy a való életben ez tényleg olyan e ahogy leirjak, tényleg olyan "végzetes szerelem" - e? Mert más az, hogy mit írnak és más az, hogy milyen a valóságban ez.


Szóval skori-rák párosok omlesszetek tapasztalatokkal, kíváncsi vagyok rá :D


Egy Rák nő



2020. febr. 21. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, egy rák nő. Legelső barátja, nagy szerelme skorpió volt. Halálosan szerelmes volt belé. 8 évig voltak együtt, egyetemen ismerkedtek meg, aztán született egy gyerekük. De a csávó megcsalta szegény nőt, így aztán elvaltak. Eltelt azóta 25 év és a nő még mindig nem igazán dolgozta fel. Aztmondta teljesen osszeilletek, mindenben egyetértettek, nagyon nagy szerelem volt. Ink az ő részéről. De amúgy igen, nagyon passzolnak. Tényleg végzetes szerelem. (nyilván nem mind ilyen, mert nem minden skorpió és rák ugyanolyan de sok ilyen kapcsolat lehetséges)
2020. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm ilyen felállásban vannak: a Rák nő alárendelődik a Skorpió férfinak, aki egy cseppet nagyképű stílusú.
2020. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1# igen, ez az egy baj van a skorpióval, hogy kB mindegyik skorpió ismerősöm hajlamos a felrelepesre és ez eléggé bosszantó, mert magával szemben elnéző de mástól elvarja a huseget
2020. febr. 21. 15:52
 4/6 A kérdező kommentje:
2# és a kapcsolatuk milyen ezenkívül? Ettől még jó?
2020. febr. 21. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: olyan langyos víz: néha a Rák kitör, mert rendezni szeretné a problémákat, a Skorpió erre befeszül: vagy negligálja-, vagy szóbeli erőszakkal-, vagy bedurcáskodással válaszol.

Amúgy olyan elvannak szituban vannak.

2020. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk én vagyok a skorpió (19) és barátom (20)rák jegyű. Mi még csak 2 hónapja leszünk együtt, több, mint két év barátság után.

Nagyon szeretjük egymást, hosszútávra tervezünk és olyan mágikus egymással lenni.

Neki én vagyok az első barátnője, azonban mondta, hogy nem hinné, hogy találna nálam jobbat és tökéletesebbet (azt hittem helyben elolvadok, nem a szavak embere, szóval ez tényleg mélyről jött). Én pedig szintén úgy érzem, mintha a másik felem találtam volna meg. Nagyon szeretnénk, ha működne a dolog, mert valahogy szóba jött a házasság és a gyermekvállalás téma is. Nagyon tetszik a gondolatmenete és neki is az enyém :)

Összességében, mivel mindkét jegy vízjegy, ezért azt lehet elmondani, hogy nagyon jól megértik egymást, hasonlóan vélekednek dolgokról, a szeretet kifejezése és a kapcsolatbeli viselkedésük is hasonlít. Az ágyban is jól passzolnak.

Az érzelmekre kell vigyázni, mert nagyon érzékeny és mély lelkivilágú mindkét jegy.

Jó tanács: Ha összejön a dolog (drukkolok 😊), mindenképpen legyetek nagyon őszinték és megértőek. Az empátia és a kommunikáció csodákra képes. A skorpiókról meg annyit még, hogy bármit teszel, ne hazudj és ne áruld el. A többi mind megoldható :)

Remélem segített a válasz és minden rendben lesz veled! További szép napot!

2020. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!