Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi és halak nő...

Skorpió férfi és halak nő között működhet?

Figyelt kérdés
2020. febr. 22. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Működhet.
2020. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Egy ideig oké, de a Skorpió elunja, hogy a Halak álmodozó, és sosem tudja mit akar. A Halaknak meg túl kevés érzelmileg a Skorpió.

Skorpió nő Halak pasi párosításban se túl nyerő.

2020. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D-Mano ***** válasza:
22%

Olvass el ezek közül egyet (bármelyiket, és könyvtárból is jó, nem kell megvenni), s akkor:

1) rájössz, hogy butaságot kérdeztél

2) lesz annyi fogalmad az asztrológiáról, hogy érdemben el tudd dönteni, hogy valóban igénybe szeretnéd-e venni az asztrológia tanításait az életed, mindennapjaid során.


Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve

Dubravszky László: A tradícionális asztrológia tankönyve

Takács Tibor: A fejlődés iskolája

Derek és Julia Parker: Asztrológia

2020. febr. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a felállás voltunk én meg exem. Szegény a szülei miatt nagyon lelkisérült volt, nem hitte el, hogy szeretem, feltekenykedett. De amúgy nagyon osszeillettunk ezt leszamitva. Érzelmes is volt az exem, humoros, stb. Rengeteg közös témánk volt.
2020. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és exem volt a skorpió pasi, én meg a halak nő. Az kimaradt 🤣
2020. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!