Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió fiúk milyen típusú...

Skorpió fiúk milyen típusú lányokhoz vonzódnak? A vagány, belevaló, szókimondó vagy inkább a csendes, aranyos, szolidabb lányok érdeklik őket?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 13:27
 1/5 anonim válasza:
100%
Én Skorpió jegyű vagyok, és inkább a csendesebb, aranyosabb lányokat preferálom, de nem ígérem, hogy ez minden más skorpió-pasira igaz :D
2020. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amelyiknek nagyobb a melle :D a tréfát félretéve nincs összefüggés a csillagjegy és a között, hogy kinek mi jön be jobban, mihez vonzódik, minden ember egyedi.
2020. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom a alapján a csendes-szolid lányokhoz, akik amolyan "igazi feleség " tipuasok, mosnak, takarítanak, gyereket nevelnek.
2020. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A bátyám skorpió, és a felesége csendes, szolid és dolgos. Ja, és türelmes :D

Szerintem a skorpió jegyűek mellé ilyen ember kell... :p

2020. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is inkább,a szolidabb és csendesebb lányok jönnek be,de mondja ki a véleményét ha adja a helyzet,nyíljon meg nekem és hagyja hogy szeressem.

Az uralkodóbb lányokban is látok valamit,de félek attól,hogy esetleg nem én lennék az irányító és ha mindketten vezetők akarunk lenni ott csak bajok lennének:)))

17/F

2020. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!