Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfinak ha az arcába...

Skorpió férfinak ha az arcába mondjuk az igazságot viselkedhet úgy hogy megharagszik?

Figyelt kérdés
Egy férfi skorpió ismerősömnek mondtam pár dolgot amiben igazam volt. Erre besértődött és megharagudott rám, most nem beszél velem. Lehet hogy tudja h igazsm van és ezért viselkedik így?
2020. febr. 27. 15:34
 1/8 anonim válasza:
Ez függ attol hogy mi volt az az igazság amit mondtál :D így nehéz véleményt nyilvánítani
2020. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy nem skorpió is megsértődik ha tapintatlan vagy vele, vagy sértőn közölted a véleményed, akár igazad van akár nem.
2020. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tapintatos voltam vele, nem sértően közöltem vele😕
2020. febr. 27. 17:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, simán: sokszor átmegy undokba.
2020. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van esély, hogy idővel magába száll és elgondolkodik ? Nem akarok haragba lenni vele?
2020. febr. 27. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen.Egy skorpióhoz alkalmazkodni lehet.Ő nem fog senki kedvéért alkalmazkodni vagy elgondolkodni.Eléggé vitázó tud lenni.Az ő szava a szent.A hazugságot nagyon gyűlöli.Hagyjad szerintem.Megy a maga feje és elképzelései után.Ha te nem szerepelsz az elképzelései között, akkor hiába is próbálkozol nála.Büszke és sokra tartja magát.Ha visszatérne hozzád, akkor csakis azért, hogy bosszút forraljon illetve alázzon téged.Tapasztalat.Én is megjártam már vele.Engem felpofozott.Soha nem felejtem el.
2020. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kizárt. Nagy arca tud lenni.
2020. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért kell "skorpiónak" lenni ehhez?

Bizonygattad, hogy neked, nem pedig neki van igazad.

Bizonygatásoddak arról próbáltad meggyőzni, hogy hülyeséget hisz, beszél - csak valamivel finomabban.

Erre 'besértődött'.

Nit vártál, mit tegyen?

Érvek nélkül senkinek sem hiszem el igazát.

2020. márc. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!