Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak ès halak szerintetek ezek...

Bak ès halak szerintetek ezek jó csillagjegyek? Jól kijöttök ezekkel?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 17:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Valaki még azt mondja sem jó!
2020. febr. 27. 17:17
 2/15 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja hülyeség az ne írjon!
2020. febr. 27. 17:21
 3/15 gagica válasza:
56%
Szerintem ez a két legjobb jegy.
2020. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik csillagjegy tökéletes...
2020. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik jegynek van jó és rossz oldala, nincs "legjobb."
2020. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nő halak vagyok, egyik férfi munkatársam bak, másik vízöntő, harmadik bika. Vìzöntővel elmélyülten tudunk beszélgetni mindenféle dologról, tényleg bármiről tabuk nélkül. Bakkal rengeteget hülyéskedünk, mint a gyerekek. Bika pedig állandóan vicces történeteket és hülyeségeket beszél, állandóan rajta röhögünk.
2020. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bak nő vagyok, életem egyik legmeghatározóbb szerelme halak volt. Csak volt, szóval nem lett holtodiglan....
2020. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Félig-meddig. Halakból két fajtával találkoztam: 1. Nagyon cuki 2. Hisztérika. Bak vagyok, szerintem itt is van többféle 1. Sunyi, érdekember 2. Zárkózott, de nem sunyi.
2020. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Flagstaff ***** válasza:
A halak a legrosszabb jegy az összes közül, hisztis, idegbeteg, flegma, érzékeny, intelligens, pipogya, lusta, kényelmes, ambiciózus... Két hal egymásnak háttal, két olyan élőlény, akik egy dolognak két oldalát nézik - egy bőrben. Én is az vagyok, rémes. Az ellenségemnek sem kívánom.
2020. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 D-Mano ***** válasza:

Olvass el egy rendes asztrológia könyvet, azután kérdezgess ilyeneket! (könyvtárból is jó, nem muszáj megvenni). Ajánlok is pár jófélét:


Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve

Dubravszky László: A tradícionális asztrológia tankönyve

Takács Tibor: A fejlődés iskolája

Derek és Julia Parker: Asztrológia

2020. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!