Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mondtok nekem összeillő...

Mondtok nekem összeillő csillagjegyeket?

Figyelt kérdés

Hogy melyik csillagjegy melyikhez passzol legjobban és tapasztalat is érdekel :)


Köszi!



2020. márc. 1. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Csillagos ötös az csillagos hármashoz.
2020. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, azt oda kellett volna írnom, hogy értelmes válaszolok írjanak.
2020. márc. 1. 21:08
 3/20 anonim ***** válasza:
22%

Oroszlánhoz bármelyik csillagjegy passzol :D mert én oroszlán vagyok és nálam tökéletesebbet úgy sem fognak találni az exeim...

Am Oroszlán-Rák,Oroszlán -Skorpió

Oroszlán, szűz,oroszlán - nyilas Oroszlán-Oroszlány

2020. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem lett volna lehetőségem Oroszlán pasihoz de nem kellett hiába volt jopasi.. Kiabrandito volt az egoja.. És nevetséges volt amikor halál komolyan elmeselte, hogy azon szokott fantazialni, hogy egy szuperhős és mindenkit megment és ezért istenitik öt.
2020. márc. 1. 21:16
 5/20 anonim ***** válasza:
43%

Könyörgöm ne a roh@dt csillagjegyeket nézzétek már ismerkedésnel is🙄

Vagy ha mégis ez alapján válsztotok párt,lehetőleg a legelső adandó alkalommal szóljatok a másik félnek,ne pazarolja feleslegesen az idejét...

2020. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

4:

Remélem nem gondolod hogy ez a csillagjegye miatt volt? Egyszerűen ilyen a személyisége,de ennek semmi köze a "csillagjegyéhez"

2020. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

Egy Mérleg Ikrek párt ismerek, jó barátaim, már 7 éve együtt vannak és tényleg nagyon összeillenek :) Az Ikrek nyitott és bőbeszédű, a Mérleg pedig mindig harmóniára törekszik másokkal, jól tud békíteni is. Kellemes a társaságuk, nagyon kedvelem őket, igazán érdekesek.


A rossz oldaluk, hogy az Ikrek mindenbe képes beleszólni és néha olyan, mintha egy másik világban élne. A Mérleg meg előfordul, hogy túlságosan passzív, engedi, hogy elnyomják, kerüli a konfliktust.


Én Bak vagyok.

2020. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

Ha összeillesz valakivel akkor összejössz és jól érzed magad vele.

Oroszlán vagyok és az első párom Rák volt. Szép arca van mandulavágású barna szeme és göndör fekete haja van. Gyönyörű és nagyon szeretetteljes volt, bújós volt. Elég magányosak voltunk, mindkettőnknek szüksége volt valakire aki viszont szeret. Imádnivalóan bújós volt és állandóan chateltünk. Aztán egy év után megcsömörödött az a mézédessége az egésznek. Aztán úgy éreztem a fejemrenőtt és ha szerettem volna kicsit nyugisan a hobbimmal foglalkozni éreztem hogy fáj neki hogy "nélkülözöm". Elég családcentrikus volt és az anyja egy megalomániás nő. Nem tetszett neki hogy együtt vagyok a fiával szóval megpróbált szétválasztani minket. Majdnem sikerült is, de végül kiállt mellettem, annak ellenére is hogy több ízben megfenyegette hogy bentlakásos iskolába adja mert nem képes annyit megtenni őérte hogy szakít velem. Azt hajtogatta "ez csak az első szerelem, nem kell olyan komolyan venni" én meg csak néztem hogy b**meg akkor hanyadikat vegye komolyan? Nem volt nyomós oka hogy miért nem vagyok neki szimpatikus. Csupán kifejtettem egyszer a véleményem a srácnak privátban arról hogy sosem engedi el őt sehova. Azután kiakadtam hogy kiderült, a privát beszélgetésemet nézi egy nő. Az üzeneteimet amit a szeretőmnek írok és csakis neki. Nem az anyjának. Onnantól fogva el lettem hordva mindenféle lotyónak meg azt is tudta hirtelen a drága anyósjelölt hogy én éppen mit csinálok a kicsodámmal, úgy hogy két mondatnál többet nem beszélt velem. Undorító módon elnyomta az első fiát, az első párjától. Ebből lett egy jókora hiszti. Anyósnéni kivágott minden személyes tárgyat amit valaha kapott tőlem, és bezárta a 18 éves fiát a szobájába, majd több ízben felpofozta. Iszonyatosan dühös voltam. Legszívesebben átmentem volna és leüvöltöttem volna a fejét hogy szerinte kinek a tulajdonát vágta ki? Ekkor megfenyegette azzal hogy kidobja és hozzávágott egy bőröndöt hogy miért nem költözik hozzánk? Ezt telefonon mesélte, de hallottam a visszhangomból hogy ki van hangosítva. A hangja is feszült volt, így már tudtam hogy valaki, az apja vagy anyja ott van mellette és hallgatja olyan sunyi módon mint ahogy a chatelésünket is olvasták. Úgyhogy halál nyugodtan mondtam hogy jöjjön, a szüleim szívesen látják és hely is van, maradhat nálunk ameddig akar, akkor is ha szétmegyünk. Többet nem fenyegette azzal hogy kirakják. Utána együtt voltunk még egy fél évet és közvetetten küldtem trombitafolyondárt hozzájuk mert hallottam hogy az anyukája kedvenc virága. (Nem mellesleg kiirthatatlan és azt akartam az a nő emlékezzen rám és arra hogy összerúgja a port a fiával, hogyha megpróbálja korlátozni a saját döntését) Később azt vettem észre hogy anyáskodó lettem. Ezzel akaratlanul is az anyjához hasonlítottam magam, főleg hogy sok dilemmájára szerette volna ha én hozom meg a döntést. Amikor mérges voltam rá mert majdnem összetörte magát csak olvasta az üzeneteim és mártírkodva válaszolgatott. Ekkor éreztem magam még inkább olyannak mint az anyja. Később megbeszéltem vele hogy nem fogom megkéselni vagy beletömni a kukába ha kiáll magáért ellenem. Ő megtanult kiállni azért amit akar, én megtanultam hogy milyen őrült anyák is léteznek és kire nem szabad hasonlítanom. Nagy kaland volt és nem bántam meg hogy együtt voltam vele, mert tudom segítettem neki kicsit kikecmeregni az anyja elnyomásából. Én meg egy óriási adag depressziótól szabadultam meg. Nagyon fájt a szakítás és nagyon sokat kellett godolkoznom ahhoz hogy ne haragudjak rá. Végül arra jutottam hogy kinőttük a másikat és megtettük ami egymás fejlődéséhez kellett. Nem arról szólt a csillagjegyünk hogy összeillünk-e, hanem hogy merre fejlődünk ha mi összejövünk. Én javítottam a döntésképtelenségén és az önvédelmén olyannal szemben akit szeret, ő megtanított türelmesebbnek és megfontoltabbnak lennem mert képes voltam gondolkodás nélkül ösztönből cselekedni. Szóval én Oroszlánként egy Rákkal nagyon sokat fejlődtem és szenvedélyesen szerethettem.

2020. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 D-Mano ***** válasza:
83%

Az asztrológia nem így működik. Bármely válasz, ami egyéni tapasztalatokat ír le, nagyrészt inadekvát (nem megfelelő= használhatatlan tudás).


Ha valóban az asztrológiából szeretnél tájékozódni, akkor olvass el az általam ajánlott könyvek közül egyet (bármelyik jó; nem kell megvenni, könyvtárból is jó).


(Tudom, azt hitted, hogy az asztrológia majd leegyszerűsíti az életedet, de pont, hogy szinte az ellenkezőjét műveli az önfejlesztés, a sorsmegvalósítás és karma-feloldás érdekében.)


Az ajánlott könyvek:


Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve

Dubravszky László: A tradícionális asztrológia tankönyve

Takács Tibor: A fejlődés iskolája

Derek és Julia Parker: Asztrológia

2020. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Én ikrek vagyok

Volt férjem oroszlán volt. Nem passzoltunk egymáshoz.

Második férjem mérleg. Lassan 15 éve vagyunk együtt, és még ma is lángol a kapcsolatunk. Imádjuk egymást.

Én életvidám, hobortos, a vilég felé érdeklődő, kiváncsi természet vagyok. Férjem nyugodt, okos, előrelátó személyiség. Ő az aki mellett biztonságban érzem magam, ő az aki mellett bármit tehetek, mert támogat, segít, és ő is benne van a sok ökörségbe ami eszembe jut..( pL. hajnali 2 órakor autóba ülni, és vezetni cél nélkül 2-3 óráig. Ahol megállunk, ott foglalni hotelszobát, és másnap hazamenni.. ezt főképp hétvégén csináljuk)

Szerintem a mérleg-ikrek tökéletes párosítás, bár ez nem a horoszkoptól függ.

Legjobb barátnőm is ikrek, csak 2 nap van köztünk, ő mégis teljesen más természeti külsőleg és belsőleg is mint én. Az ő férje oroszlán, és ő is más külsőleg, belsőleg mint a volt férjem. Ők is tökéletes kapcsolatban élnek lassan 20 éve.

2020. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!