Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Régóta elemzem a csillagjegyek...

Régóta elemzem a csillagjegyeket, szinte minden ismerősömét néztem már. Én Nyilas vagyok Kos aszcendenssel, Halak holdjeggyel, a Merkúr és a Vénusz egyaránt a Skorpióban van. Szerintetek ezek milyen személyiségre utalhatnak? Egyébként nő vagyok.

Figyelt kérdés

2020. márc. 5. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért fontos tudnod, hogy idegen emberek milyennek tartják ezeket a bolygóállásokat?

Pont ugyanannyit tudunk elmondani rólad ez alapján, amennyit te magad is kikereshetsz.

2020. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Pontosított születési időponttal dolgozol, vagy a "horoszkópelemzés" bazári, ócsított változatát nevezed elemzésnek?

2020. márc. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pontosított elemzéssel dolgozom.
2020. márc. 6. 14:50
 4/12 A kérdező kommentje:
Helyesebben pontosított időponttal.
2020. márc. 6. 14:51
 5/12 anonim ***** válasza:
A személyiségjegyeid: manipulálható, a saját gyerek- és tinédzserkorod "nehéznek" írnád le, elképzelhető hogy trauma ért, introvertált, maximum középfokú végzettségű, 30 év feletti, legalább közepesen önbizalomhiányos nő vagy.
2020. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

kettes sz. válasz adója vagyok


Köszönöm, kedves Kérdező.


A fent említett asztrológiai adatok igen sokféle személyiségjegyre utalhatnak.


Védikus v nyugati asztrológiával foglalkozol? Milyen mélységű elemzéseket vállalsz?

2020. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazság szerint én kalkulátorral számoltam, és pontos születesi óra, perc pontossággal készítettem el a horoszkópom, ez bizonyára a védikus lehet.
2020. márc. 7. 21:18
 8/12 A kérdező kommentje:
18 vagyok, de már évek óta foglalkozom asztrológiával.
2020. márc. 7. 21:20
 9/12 A kérdező kommentje:
Vagy az aszcendens és horoszkópház kalkulátor a nyugati horoszkóppal foglalkozik? Nemtudom, hogy mi a különbség a védikus és a nyugati közt.
2020. márc. 7. 21:36
 10/12 anonim ***** válasza:

tegnap 18:23-as vagyok


Nincs több kérdésem, kedves Kérdező.


Javaslom, gyúrj alaposabb tudásra, hogy legalább egy kicsit hiteles légy.

2020. márc. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!