Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok egy Mérleg...

Mit gondoltok egy Mérleg jegyű, Skorpió aszcendensű lányról?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen külső, illetve belső tulajdonságokkal rendelkezik(het)?

2020. márc. 7. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem 2 füle van és 1 orra. Jelezd, ha eltaláltam, elmegyek asztrológusnak.
2020. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
73%
Ekkora baromságot
2020. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérnék. ha téged nem érdekel, vagy nem hiszel benne, esetleg baromságnak tartod (mint a #2), nyugodtan lapozd át, létezik az a funkció :)
2020. márc. 7. 22:07
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Húgom is az, kB 10 év es megmondom 🤣 de amúgy békés, nyugodt, amíg kinem hozzák a sodrából. De dühös lesz kegyetlenül odacsap. És minden régi serelemre emlékszik..
2020. márc. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
78%
Közel 40 éve házasodtam ilyennel, rohadt jókat szeretkeztünk egész életünkben!
2020. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy nagyon dekoratív, karizmatikus, magnetikus tekintetű lány lehet. És erős személyiség.
2020. márc. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Nap a 12. hazban.


Hianyzo, vagy erzelmileg elerhetetlen apa, emiatt az ego serult.


Nem tudja definialni a sajat hatarait, emiatt inkabb hatterbevonul, elvonul a vilag elol.

2020. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Az asztrológia hitelességének kérdését tegyük félre egy pillanatra és vegyük elő a józan észt:


"Szerintetek milyen KÜLSŐ, illetve belső tulajdonságokkal..." (kiemelés tőlem)


--> szerinted honnan a francból tudná bárki? Még az asztrológia sem állítja, hogy valakinek a KINÉZETÉT meg lehetne állapítani a csillagjegye alapján! Ennyire sötétek ne legyetek már!


Bocsánat, ezt akárhányszor végiggondolva se tudnék ennél normálisabb választ adni.

2020. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Őszinte leszek. Ismertem elég közelről egy ilyen hölgyet. Nagyon jól kijöttünk, felettébb humoros, legalábbis nagyon passzoltunk ilyen téren. Egy úgymond barátság extrákkal kapcsolatot alakítottunk ki. Vele voltak eddigi életem legjobb szexuális élményei. Saját bevallása szerint is szerette a szexet, ami eleinte rendben volt számomra de ez azzal is járt hogy lányként több partnere volt előttem, mint nekem férfiként. Ez már annyira nem tetszett. Én egyébként kos vagyok.


Ma már nem beszélünk.

2021. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!