Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Rák csillagjegyű lány...

Egy Rák csillagjegyű lány milyen jegyhez illik a legjobban?

Figyelt kérdés

Könyörgöm ne masoljatok be horoszkóp elemzéseket, mert arra én is ratudnek keresni ha nagyon akarok..

Inkább az érdekelne, melyik párosok mukodnek jól együtt és miért, és csak tapasztalatra vagyok kíváncsi! Köszönöm!


18L



2020. márc. 11. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
hát ha csak a horoszkópot nézzük, akkor bika, skorpió, halak, esetleg oroszlán :)
2020. márc. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Erre a kérdésre nem lehet értelmes választ adni.
2020. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az Ikreken, Vizöntőkön, Mérlegeken es Oroszlánokon kivül bármelyik, mert a Rák nagyon tud alkalmazkodni és elfogadni a partnere egyéniségét.
2020. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a rak nagyon elfogado akkor a merleg aki konfliktus kerulones harminiata torekszik miert nem jo partnere? Csak kerdem...
2020. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én a levegős jegyekkel nemtudok mit kezdeni.. Nekem kell a szenvedely, a mely érzelmek, az, hogy szinte telepatikusan raerezzunk a másikra, hogy egy külön kis nyelvünk legyen, amit csak mi értünk..

Én a levegős jegyekkel ezt nem tapasztalom meg.. Valahogy azt érzem, hogy nem tudunk egymásra hangolodni, és nem tudják megadni amire szükségem van. Mintha egyáltalán nem lennének vevők az erzelgossegemre és én ezt mindig elutasitaskent elem meg tőlük. Egyszerűen olyan, mintha az érzelmi dolgaim nemtudnak aterezni.

Két párrol tudok akik hasonló bajban voltak. Egy skorpió csávó vízöntő csajjal, és egy ugyancsak skorpió fiú ikrek lánnyal..

Hát a skorpió - Vízöntő gyilkoltak egymást minden nap, a skorpió - ikrek pedig elég sokat veszekszik. Nem olyan durván, de arra panaszkodik a lány, hogy a skorpióval lehetetlenség megbeszelni a problémákat, mert nem akar foglalkoznia vele.. Meg mondta a lány, hogy annyira máshogy működnek, hogy konkrétan mintha csak a szex tartana össze a kapcsolatot, és azt mondta belül érzi, hogy nem fog ez menni, de hogy nem tudja még elengedni..


Nemtudom egyébként.. Lehet hogy működhet egy víz és egy levegő jegy nagyon jól is.. Lehet hogy jó csapat lennének azzal, hogy mivel nagyon máshogy működnek, így kiegeszitik egymást és tanulnak a másiktól, nemtudom..

Bár szerintem két hasonlóan működő ember jobb együtt. Nekem a levegő jegyek valahogy olyan elérhetetlenek. Az én rák lelkemhez csak egy ugyanolyan mely érzésű és szenvedélyes embert tudok elképzelni, mint amilyen én vagyok.

2020. márc. 13. 04:01
 6/13 D-Mano ***** válasza:

Az asztrológia nemcsak a Napjegyekkel ("csillagjegyekkel") számol. Hanem a többi bolygóval is és még sok más asztrológiai ponttal...


A te kérdésedre az asztrológián belül a szinasztria módszere adhatna választ, ami a 2 személy pontos születési képletét veti össze.


A szinasztria minden asztrológiai jelölőt megvizsgál, a Nap helyzetét is (amit te "csillagjegynek" mondasz), de ebben az esetben sokkal hangsúlyosabban vizsgálná a Hold, a Vénusz, a Mars helyzetét, valamint az 1.-7., a 2.-8., az 5.-11. asztrológiai "háztengelyek" egymáshoz való viszonyát.


Az asztrológia sokkal-de-sokkal bonyolultabb tudomány mintsem hogy csak a csillagjegyekkel számoljon. Olvass el ezen könyvek közül egyet, és akkor megérted (nem kell őket megvenni, könyvtárból is jó):


Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve

Dubravszky László: A tradícionális asztrológia tankönyve

Takács Tibor: A fejlődés iskolája


25F

2020. márc. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajat tapasztalat utan, bika, oroszlan, kos, halak, rak!


A skorpiokkal is jol kijovok baratsag szintjen de szamomra sunyi a viselkedesuk amit en egyaltalan nem kedvelek, a halakat pedig gatyaba kell razni sok esetben de oszintek es szeretetteljesek :)

2020. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tiltsatok le, komolyan, de gyulolom, ha jogtalanul torlik a valaszomat. En voltam az egyetlen ertelmes valaszolo, be kell lassuk. Hitvany emberek vagytok mindannyian.
2020. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem töröltem senki válaszát sem.. Én is csak nézem, hogy az előbb még több válaszoló volt, aztán később kevesebb. Aztán megint több és megint kevesebb. Szerintem itt valaki szórakozik és azt hiszik én vagyok :D
2020. márc. 14. 23:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a bunkó válaszoló, aki nem is a kérdésre felelt akkor ne csodálkozz ha törölve van.
2020. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!