Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan jellemeznétek engem...

Hogyan jellemeznétek engem ezek alapján?

Figyelt kérdés

Napjegyem:Szűz

Holdjegyem:Mérleg

Asszcendensem:Szűz

És még annyi hogy ti hisztek ezekben?



2020. márc. 15. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Hát a jegyeid alapján nem lehet jellemezni téged. Viszont ha hiszel ebben akkor annyit el lehet mondani hogy az inteligenciád nem túl magas
2020. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Önmagad szavakkal való meghatározása = Önmagad korlátok közé szorítása
2020. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

Nem hiszek ebben, de érdekesnek tartom. Egyébként en ismerek például olyan embert aki valamennyire hisz ezekben, és attól még intelligens. Nem kellene elitelni, az embereket csak azért, mert valamiben máshogy gondolkodnak, pláne ha csak egy kérdést tettem fel.

2020. márc. 15. 15:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Van retrográd bolygód? A Rahu és a Ketu hol áll a Naphoz képest?


3 adatból nem lehet jellemezni téged, kedves Kérdező. Aki e három adat alapján bármit is leír rólad, az komolytalan ember.

2020. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2

Én ezt máshogy gondolom. Ha önmagamat szeretném meghatározni, az azt jelenti, hogy szeretném minél jobban ismerni/kiismerni saját magam, és nem pedig amit te írtál, vagyis korlátozni.

De a kérdésemben nem írtam, hogy erről lenne szó, ha már ennyire megakarnam határozni önmagam, nem ezek alapján tenném.xd

Egyszeruen csak érdekesnek tartom, miert lenne ez baj?

2020. márc. 15. 15:30
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok.

Ne haragudj de nagyon minimális ész kell ahhoz hogy az ember tudja hogy a horoszkóp egy baromság. Aki hisz benne az inteligens ember nem lehet

2020. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy biztos: nem vagy tétlen ember, mert a Szüzek a munka hősei. "Holdjegy" nincs és nem is számít.
2020. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Én ezt máshogy gondolom. Ha önmagamat szeretném meghatározni, az azt jelenti, hogy szeretném minél jobban ismerni/kiismerni saját magam, és nem pedig amit te írtál, vagyis korlátozni."


Az elme szintjén (meghatározásokkal, szavakkal, mondatokkal) sosem fogod megismerni önmagad. Valójában sosem fogod megtudni, hogy mi vagy ki vagy. Mindig csak azt tudhatod, ki/mi nem vagy.

Tehát pont az ellenkezőjét éred el, mert az elmébe süllyedéssel, tehát önmagad szavakkal való meghatározás által eltávolodsz a valódi lényedtől, ami nem szorítható korlátok közé. Tehát lekorlátozod önmagad.

2020. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Hát te már ezt jobban tudod. 😅

Nekem már ez így túl összetett :)

2020. márc. 15. 23:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Ebbol amit leirtal semmit nem lehe tmegallapitani ketto fenyszogek es bolygok allasa gontosabb, harom ezt ingyen hitelesen senki nem fogja neked leirni. Keress fel egy asztrologust.
2020. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!