Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy mérleg férfi merleg...

Egy mérleg férfi merleg aszcendenssel illik egy bak jegxű, szűz aszcendensű nőhöz?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Habár nekem fordítva van, szűz vagyok bak aszcendenssel de a mérleg férfi engem kiidegelt. Sosem tudta mit akar, érzelmi zsarolásra is hajlamos volt. Ill én elsősorban stabilitásra törekszem nem arra, hogy hetente előálljon valaki valami minden realitást nélkülöző tervvel mert soha semmi sehogy nem jó. Nem illettünk össze egyáltalán. Őt idegesítette az én ridegségem és hogy nem foglalkoztam vele eleget hanem sok dolog ami neki fontos volt az nekem hiszti volt vagy egyszerűen csak nem érdekelt. Ettől függetlenül simán lehet működő kapcsolat is, láttam már sok olyan párt akik papíron nem illettek össze.
2020. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretik és meg tudják érteni egymást akkor igen, amúgy nem. Te magadban, a párodban akarsz bízni vagy homályos jóslatokban?
2020. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Asztrológiailag csupán ennyi információ alapján nem.
2020. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!