Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz nyílas lányokra megbízhat...

Igaz nyílas lányokra megbízhatatlanok? Tényleg nem olyan könnyű eset?

Figyelt kérdés
Olyan ne írjon aki szerint hülyeség!
2020. márc. 20. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Úgy látom elég rövid lett a lista akik nem írtak, talán pont azért mert hülyeségnek gondolják :)

Ne a horoszkópja alapján ítéld már meg a másik embert.

2020. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem igaz hogy megbízhatatlanok! Sőt ellenkezőleg. Nyilas vagyok de sokszor úgy érzem hogy mindenki nekem önti ki a lelkét!

Tény hogy nem vagyunk könnyű eset. Sok nyilas ismerősömnél is tapasztaltam ha korlátozod a szabadságunk az már régen rossz.

2020. márc. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Abban a formaban nem konnyu esetek hogy hatalmas elvarasaik vannak a masikkal szemben, es ha azokat te nem tudod teljesiteni mennem a maguk dolgara... ok kepesek egy elettarsi kapcsolat mellett is tobb even keresztul szeretoi kapcsolatot fent tartani. Nehezen dontenek de jol palastoljak sok ember elott mert akkor utasitgatoak stb. Csaladszeretoek, remek anyukak viccesek, nem lihegik tul a gyereknevelest :)


Nekem oroszlankent megbizhatatlanok mert magukban ereznek valamifajra bizonytalansagot es mar mennek es tovabb ahol nekik ugy gondoljak jobb ideig oraig de visszamenve problema nelkul megkuzdenek a lelkiismeretukkel..

2020. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilas nőként soha nem volt rám az jellemző, hogy nem lehet bennem megbízni, ha én valamit mondtam hétfőn, az pénteken is ugyanúgy volt, határozott természetem van.

Ezt sokszor a kétszínű, képmutató csillagjegyek mondják, mert irigyek.

Nyilasként erősen kell dolgozni azért, hogy hozzád hasonló természetű emberekkel barátkozz, így tudjátok egymást Erősíteni. Jóbarát tud lenni egy másik nyilas, bika, kos, esetleg mérleg :).

2020. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs megbízhatóbb jegy, mint a nyilas! Ezt elhiheted!

Az előttem szóló meg elég jókat írt! Az utolsó sora is hihetetlenül igaz!!!!

2020. ápr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!