Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A halak lányok inkább a halak...

A halak lányok inkább a halak fiúkkal jönnek ki vagy a kos fiúkkal?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a horoszkóp nem mérvadó, de kíváncsi vagyok a véleményekre.

Egyébként én azt tapasztaltam hogy a halak halak vagy például az azonos horoszkópu emberek nem igazán jönnek ki egymással.


2020. márc. 23. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A halászokkal a legjobban!
2020. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A halak egy nagyon "alakváltó" alkalmazkodó - változó, általában gyenge személyiség. Olyan mint a víz ~ mindig arra folyik amerre a gödör van - és úgy szinte mindenkivel jól ki tud jönni.. Csakhogy bárkivel nem bírja hosszabb távon a mélyebb párkapcsolatot.

A hal vonzza a halat ~ mert van egy hasonló mély alapszerkezet, és meg tudják beszélni a mélyen elnyomott belső titkos dolgokat stb - viszont így a kapcsolat irányítás nélkül marad. Csak folyik mint a víz, és az egészben szinte egyáltalán nincs semmi kontroll.. Hosszabb távon előfordulhat hogy nem marad elég ellentét (elég energia) ahhoz hogy stabilan megmaradjon a harmonikus kapcsolat.

A halacska + kos lehet a legjobb variáció ~ mert a kos kimozdítja a halat az állandó álomvilágból - megszünteti a magába zárkózást - együtt átléphetik saját korlátaikat. Általában a kos van annyira határozott hogy tudja megfelelően irányítani a kapcsolat bizonyos részeit is. A halnak azonban nagyon mély érzelmi töltés kell egy kapcsolatban, ezért a kos-nak hosszú távon kicsit alkalmazkodni kell...

2020. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek Halak+Halak párt. 20+ éve együtt vannak és non-stop ölik egymást. Ha az ember eltölt velük pár percet, kedve támad felvágni az ereit. A Halak emberek amúgy is borzalmasak. Én egy optimista Nyilas vagyok, és számomra ijesztő a pesszimizmusuk, mindenben csak a rosszat látják.
2020. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Halak nő vagyok, párom szintén halak férfi. 2 éve vagyunk együtt. Nagyon jó a kapcsolatunk. Általában mindenben egyet értünk, egy véleményen vagyunk. Ha veszekedünk, az is csak pitiáner dolgokon van, pl melyik filmet nézzük a tv-ben. Kettőnk közül párom a "vezető" a kapcsolatunkban, lehet azért mert ő a férfi, és idősebb, tapasztaltabb is mint én. De én ezt nem bánom.

Egyébként érdekes, mert sokan mondják hogy mennyire különbözőek vagyunk. Egy munkahelyen dolgozunk (25 fős cég) és a munkatársak szoktak rajtunk nevetni, és elképedni hogy hogyan lehetünk mi együtt mert annyira különbözőek vagyunk. Pedig nem. Igaz, ők csak annyit látnak, hogy a párom férfi létére nem mutatja ki az érzéseit, és a kocsikról meg politikáról szeret beszélni, én pedig igazi csivitelő nő vagyok, aki szeret mindenkivel beszélni és sokat nevetni, aki mindig kimutatja az érzelmeit.

Pedig igazából nagyon hasonló a jellemünk, pl ugyanolyan lobbanékonyak vagyunk, de szinte azonnal lenyugszunk és bocsánatot kérünk. És ugyanaz a véleményünk a világ dolgairól pl munkamorál, alkohol, nyaralás, család...

Csak 2 nagyobb dolgot tudok mondani amiben eltér a véleményünk: én vegetáriánus vagyok és imádom az állatokat (kb gyerekemnek tekintem a kutyámat), ő ezzel szemben elkötelezett húsevő, aki szerint a kutya helye kinn van az udvaron. A másik, hogy én eléggé spórolós vagyok, minden hónapbam x összeget félrerakok, mert így érzem magam biztonságban, és sokszor az olcsóbb pl sajátmárkás termékeket veszem meg. Ő viszont nem rak félre pénzt, és ugy van vele hogy egyszer élünk, nem fog azon spórolni hogy az olcsóbb szalámit veszi meg, hanem a 2-szer olyan drága.

2020. márc. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!