Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nő és mérleg férfi...

Ikrek nő és mérleg férfi kapcsolata mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A nő nem tipikus ikrek :) nem minden igaz rá.
2020. márc. 24. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Azért nem igaz rá minden,mert ez az egész egy baromság,áltudomány:)

Aki horoszkóp alapján választ párt,vagy ez alapjan szakít,az nem is érdemel normális kapcsolatot.

2020. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Buta nőhöz buta férfi illik, ennyi a titok. Okos nő meg nem hisz a horoszkópokban.
2020. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
én ikrek nő vagyok, és több szerelmem is mérleg jegyű volt. Nem kifejezetten őket kerestem (a mérleg-jegyűeket) , mindig csak utólag derült ki valakiről, hogy mérleg. Amúgy egyikkel se jöttem össze, mert mindnek volt valakije. Én imádom a mérleg-pasikat. Olyan jó a kisugárzásuk. Asszem, mi (én és a mérleg-pasik), vonzzuk egymást, ezért valószínűsítem, hogy majd a férjem is mérleg-jegyű lesz. Nagyon jó a kisugárzásuk, olyan könnyed, olyan barátságos, meg van a jellemükben közülök soknak ilyen elegancia. Imádom őket egyszerűen. :) Nagyon aranyosak. :)
2020. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
47%

Náluml fordítva van. Én vagyok mérleg párom pedig ikrek. 7 éve vagyunk együtt. Anyum ikrek az ő párja pedig mérleg de ők nagyon sokat veszekedneknés szerintem abszolut nem jönnek ki jól!


21/L

2020. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Mi mérleg nő, ikrek férfi, 5 éve együtt, 1 éve házasok, harmónia, béke, nyugalom. Jól kiegészítjük egymást. Nagy ritkán vitázunk egyet, azt én, a mérleg kezdem. :D A férjem a világért nem mondana egy rossz szót sem, nagyon toleráns mindenkivel.
2020. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Domináns és képmutató mindkettő, megérdemlik egymást :).
2020. márc. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Az utolsó egy primitív f@$z:)
2020. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fruzs33 ***** válasza:
Nagyon jó párosítás
2020. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt mondják hogy a legjobb párosítás, a lópikulát! Mérleg pasihoz csakis az oroszlán nő való!!!

Három különböző ikrek nővel sem jutottam a második randiig akik tetszettek. Ráadásul olyan abszurd dolgokkal vagdalóztak utána ami abszolút nem jellemző rám. Tipikus mérleg pasi vagyok, tök nyugis, vonzó, elegáns, romantikus és még véletlenül sem bántanám meg azt akit kedvelek, ezektől a szeleburdi bolond ikrek nőktől pedig állandóan az egyszavas hazug durvaságot kapom hogy elképesztő és legszívesebben leköpném érte egy pofon kíséretében amit sohasem tennék. Egyébként a halak nő ugyanez. Sőt.

2023. jan. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!