Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlan napjegy tapasztalat?

Oroszlan napjegy tapasztalat?

Figyelt kérdés

Es oroszlan jellegrol is vannak tapasztalataitok? Munkakapcsolatban milyenek? Eletben? Kapcsolatban?


En nem vagyok oroszlan de oroszlan jelleg dominal bennem (5 bolygo az oroszlanban...)


Munkahelyen nagyon nehezen helyezkedek el, nagyon sok helyen megfordultam tobbnyire a kollegak keptelenek voltak elviselni valami oknal fogva. Nem jottem ra miert 😂 ahol meg egy magam voltam,rovid ido utan tobbre vagytam es leleptem egy jobb helyre.


Szeretem a penzt es hala Istennek mindig volt annyi amennyi kellett es van is annyi amennyi kell ha meg megtobb kellett mindig volt ra lehetosegem h csinaljak :) Ezaltal imadok ajandekozni es altalaban magambol kiindulva adok masoknak is, nem fukarkodok ugy ahogy magammal szemben sem. :) Aszcendensembol kiindulva mindennek megnezem az arat de mindig megtudom venni azt amit akarok olcsobban mert addig nezelodok vagy a szerencse hozzam all es leertekelik epp akkor amit kineztem, es akkor tudok meg melle venni maSt is :)))) Nem

Tudok ugy elmenni bevasarolni akar elelmiszereket h magamnak ne vennek ezt azt :))))) kapcsolatban is magam melle emelem a partnerem, es ugyanebben a vip tagsag an reszesitem nem elegethet meg o sem a kozepszeru dologgal. Nagyon odaado es gondoskodo vagyok azzal aki megerdemli, egyebkent pedig tavolsagtarto vagyok ha az az ember nem szimpatikus szamomra. Altalaban ebbol nem ks szokott pozitiv kapcsolat kijonni. Nagyon konnyen es gyorsan lealazok barkit, es sajnos ez a hozzaallasom sokazor a szokincsemen is erzodik, mert tavol all tolem h barki is bekostoljon... termeszetesen pont ezert mar probalkoztak paran de a vege az lett mindig h en jot rohogtem es feltalaltam magam az adoty helyzetben es “nyertem.”

Ugyanakkor ennek a negativ oldala is az nekem h nem szivesen veszekszem mert alapbol koVetlen es baratsagos vagyok es nem tamado tipus csak ha erzem a feszultseget a masik szavaban.

Kevesen viselnem el de ok tiszta szivukbol szeretnek. Visszagondolva mindent elertem amit akartam rovid ison belul akar kapcsolatban ia ha nekem kellett valaki rovid ison belul meg lett es addig volt meg amig akartam h legyen :)


Volt oroszlan napjegyu baratnom, de o szamomra nagyon link volt baratsag teren de ennek ellenere o is egy nagyon joszivu, odaado ember. Neki ez az egy bolygoja all az oroszlanban a tobbi halak es merleg es erzodott is rajta ez a kettoseg es a folyamatos rajongotabor keresese es iemelnem azt h keresese nem az h “lett.”


Remelem ti si foggok tudni rovid leirast adni a ti tapasztalataitokrol vagy olvasatotokrol.

Koszi a valaszokat :)


2020. márc. 24. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

“ Munkahelyen nagyon nehezen helyezkedek el, nagyon sok helyen megfordultam tobbnyire a kollegak keptelenek voltak elviselni valami oknal fogva. ”


Nem hiszem, hogy ez azért lenne, mert x bolygó az oroszlánban van.

Én oroszlán vagyok, nekem nincs bajom a beilleszkedéssel, sőt.

2020. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilasként engem sokszor összehoznak a cikkekben az Oroszlánnal, csak minthogy Skorpió az aszcendensem, emiatt élesebb vagyok. Pozitív jegyűek vagyunk mindketten tüzesként, 16 éves barátságom volt egy Oroszlán fiúval, de másokat is ismerek ebben a napjegyben. Azt tudom mondani, hogy pozitív és hedonista az Oroszlán, rengeteg energiát tud adni, de érdemes rövid pórázon tartani azért, hogy ne csak rajongótábornak tartson, hanem Megbecsüljön az őszinte szerelmedért és Viszonozzon, szintén szeressen és csak pozitívakat mondjon rólad, nem pedig viccként meséljen rólad a másik rajongótáborának, mert ez nagyon jellemző. Az Oroszlán szerintem nagy játékos, kemény taktikus, a szerelmet és szeretetet sokszor eszköznek használja (ezt nem szeretem benne, ezért kell rövid pórázon tartani).
2020. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi avalaszokat legfobbkepp utolso:)


Sokat nevetek tvbol ismert embereken akik szinten oroszlanok vagy dominal bennuk :))) sok helyzetben magamra ismerek, es ez a rajongotaboros dolog tenyleg igaz, nehezen tudok konolyan venni embereket :))) nekem is sok nyilas baratom ismerosom van elso perctol fogva meg van veluk a kozos hang:)

2020. márc. 26. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: ha te Oroszlán vagyok, jótanácsként mondom, hogy a több álarcos és érzelmeiket gyakran taktikából megjátszó emberek az önbizalmadat használják (mint pl. nagyon sokszor a vízöntő), feldicsérve téged erősen, közben azt csinálnak veled, amit akarnak, amit nem szégyelnek. Nem hiszem, hogy ez az igazi tiszta szerelem. Inkább becsülj meg jobban egy Nyilast, foglalkozz velük, segítsd őket, adj nekik önbizalmat, mert náluk tisztább gondolkodású, őszinte ember nem nagyon van.
2020. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
-ha te Oroszlán vagy.
2020. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!