Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak csillagjegyűek ti melyik...

Bak csillagjegyűek ti melyik csillagjegyel nem jöttök jól ki?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 17:19
 1/8 anonim válasza:
0%
Oroszlán vagyok unom a bakokat
2020. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert nem horoszkóp alapján ítélek. Tiszta röhej lenne kizárni az életemből mondjuk az összes mérleget, csak mert 1 mérleggel nem jövök ki jól... Bak nő.
2020. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Unalmasak. Legalábbis a bak nők.

-Rák férfi

2020. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
77%

bak nő vagyok, nem szeretek horoszkóp alapján ítélni, de több ikrek, kos, nyilas jegyűvel sem tudtam érdemleges kapcsolatot kialakítani..

most már lassan fél éve egy oroszlán sráccal vagyok, és eddig még mindig azt mondta, hogy nagyon érdekesnek tart :D

2020. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Gyozike es Bea asszony is bak oroszlan pros utolso!:D


Bakokat en ikrekkel kosokkal es skorpiokkal nyilasokkal nem surun lattam hosszutavon problemamentesen :)


Parom izig verig kos, es o is keptelen kijonni bakokkal, skorpiokkal.

Mar latasbol megmondja....


Szerintem egy bakhoz egy rak vagy masik foldjegy illik, esetleg egy vizonto :)

2020. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bak nő vagyok, két vízöntő pasim is volt már, halál idegesítőek voltak...
2020. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bak a párom. Az ikrek anyámmal és a skorpió öcsémmel sem jön ki jól. Az összes barátja bika.
2020. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bak nő vagyok, és nem igazán hiszek a horoszkópokban. Két hosszú kapcsolatom volt ikrekkel, mindkettő éretlennek bizonyult. Most egy vízöntővel vagyok fél éve, van egy-két komoly súrlódási pont (például a naivitása), de egyébként egész kompatibilisnek tűnünk. Rossz tapasztalatom nincs más csillagjeggyel.
2020. ápr. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!