Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Egy mérleg és egy bak mennyire jönnek ki mint barátsági mint párkapcsolati téren?

Mennyire számít az hogy ki a férfi vagy a nő? És mondgyuk egy meleg kapcsolatban?

Mennyire tudják kiegészíteni egymást nemektől függetlenül?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mérleg, bak, horoszkóp, , férfi, barátság, párkapcsolat

márc. 25. 09:09  Privát üzenet  

A válaszok
Semmiféle módon nem befolyásolja a csillagok állása azt, hogy két ember hogy jön ki egymással.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont márc. 25. 09:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én sem állítom ezt csak kíváncsi lennék hogy egy bak és egy mérleg a csillagok szerint mennyire illik össze

# 2/8Időpont márc. 25. 09:13 Privát üzenet
En nem igazan hiszek a horoszkopban/nak, viszont en merleg vagyok, no, es volt egyszer dolgom egy bak sraccal. Nem jartunk, csak kavaras volt, talalkozgattunk, meg csokolotas stb, tehat semmi komoly. De borzalmas volt. Annyira en dominaltam, hogy mar fajt, inkabb hagytam is az egeszet, pedig jo volt csak igy "logni", hogy nincs senkid "papiron", de megsem vagy egyedul. Utana par honappal olvastam egy horoszkopot, es az teljesen jol leirt minket. Persze olvastam olyat is, ahol meg tokeletes part alkotnank, szoval keteselyes, de akkor, azon mosolyogtam, hogy jeee igaz

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont márc. 25. 10:27 Privát üzenet
D-Mano nevű felhasználó válasza:

Nem elég csak a csillagjegyeket nézni 2 ember kapcsolatának elemzéséhez. A 2 ember teljes asztrológiai születési képletét össze kell vetni hozzá.

"...mint barátsági mint párkapcsolati..."

Ebben a mondatban a "minT" helyett "minD"-et kell írni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont márc. 25. 11:01 Privát üzenet

Tűzjegyűként egy párszor néztem ilyen párosokat és ami nekem furcsa volt az, hogy a Bak minden szem.tségre rá tudja venni a levegő jegyűeket. Nem értettem ezt soha, hogy miért lehet levegő jegyűekkel sokszor ilyeneket csinálni és miért nem méritek fel azt, hogy ki az Igazán és Őszintén szerető ember, akinek Ti fontosak vagytok. Ugyanezt látom sokszor a másik két levegő jegyűnél is és nem tetszik.

Én a Bakot igenis tudom rövid pórázon tartani, ez persze, hogy nem szimpi neki, de nekem a pozitívum és egyenlőség sokkal fontosabb, a Baknak pedig az uralkodás, irányítás sokkal fontosabb, mint az Emberség, Ez az igazi énjük, nemtől és kortól függetlenül. Egy valami tetszik bennük: a stílusos és erősebb természetük.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont márc. 25. 22:47 Privát üzenet

Nos, apukám mérleg, párom apukája bak. Hát, túl sok közös mondanivalójuk nincs. Értelmi és érzelmi szinten párom apukája a béka s..ggénél van és sajnos nem túl sok értelmes dolog jön ki az ő száján, amikor megszólal.

Szerintem nem jó párosítás.

A mérleg levegőjegy, a bak meg földjegy. Nem egészítik ki egymást.

Pl. párom levegő, én tűz, apukám levegő, anyukám tűz. Teljesen jó az összhang. Viszont pl. párom apukája (bak) és annak élettársa (bika) földjegyűek és hát nem túl rózsás a kapcsolatuk.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont márc. 26. 10:36 Privát üzenet
A horoszkóp csak egy keret, az ember tölti meg. Nem a horoszkópod vagy hanem maga az ember. Bármilyen csillagjegyű, bármilyen csillagjegyűvel ki tud jönni nem ettől függ egy párkapcsolatban a boldogság.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont márc. 27. 00:38 Privát üzenet
Barócsi Istvánné nevű felhasználó válasza:

Szerintem nem csak a horoszkóp számít asztrológiai szempontokat is figyelembe kell venni. De én abban hiszek ha két ember szereti egymást nem számít semmi más mert együtt mindent meg tudnak oldani.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont márc. 28. 04:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ikrek nő és mérleg férfi kapcsolata mit gondoltok?
Egy mérleg férfi merleg aszcendenssel illik egy bak jegxű, szűz aszcendensű nőhöz?
Hogyan udvarol a mérleg férfi?
Mit gondoltok egy Mérleg jegyű, Skorpió aszcendensű lányról?
Melyik (párkapcsolati) párosítás jobb: az ikrek és a mérleg, vagy a vízöntő és a mérleg - és miért?
Mérleg-nő Kos-pasi? Mi a véleményetek erről a párkapcsolati felállásról? Tapasztalatok?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!