Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak pasi és kos nő?

Halak pasi és kos nő?

Figyelt kérdés
Én vagyok a kos. Összegabalyodtam egy halak pasival és hogy is mondjam nagyon nehéz kezelnem a hangulatingadozásait. Eleinte azt hittem rám haragszik de nem semmi köze ilyesmihez. Ha ez rájön napokig nem beszélünk de ha jó kedve van akkor minden nap. Vajon mennyire fog ez működni?
2020. márc. 25. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
NEEE! Én is tűzjegyű vagyok, hidd el nekem, hogy ez maga a halál! Volt Halak pasim, tényleg nagyon szerelmes voltam belé, de engem kikészített az állandó pesszimizmusával, mindenben csak a rosszat látta, és MINDENEN megsértődött! De szó szerint mindenen, egyszerűen kétségbeejtő volt! Ha annyit mondtam, hogy kék az ég, vagy zöld a fű, ő már azon is kiakadt. Plusz van egy rokonunk, szintén Halak, na ő is mindig megsértődött és senki sem értette, hogy mi baja van, csak azt vették észre, hogy elbújva sír, holott senki egy rossz szót sem szólt neki. Szóval szerintem ne kínlódj vele, keress egy normális pasit inkább. Idővel ezt úgysem fogod bírni!
2020. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez kalssz köszi a választ
2020. márc. 26. 04:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Most csillagjegytől függetlenül általában igyekszünk úgy viselkedni a társunkkal, ahogy az neki jólesik. Lehet, hogy ha megkérdeznéd tőle, mi a baj, kicsit kisiránkozná magát és megkönnyebbülne. A halak szeret panaszkodni, kell, hogy meghallgassák. Néha fél, hogy emiatt rossz társaság lesz és elfordulnak tőle, így inkább elvonul magában fortyogni. De ha látja, hogy benned bízhat és nem haragszol meg rá azért, mert éppen nincs poénkodós, kedveskedős hangulatában, akkor működhet a dolog. Kosként biztos nem szereted az állandó picsogást, de gondolj arra, hogy amikor felpaprikáz valami és elmeséled neki, ő milyen türelmes és együttérző. Neki is pont erre van szüksége. És ha kedvel téged, akkor ok nélkül nem lesz rád mérges semmiért, a halak az egyik legtoleránsabb jegy.
2020. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szoktam tőle kérdezni de sosem beszél a lelki bajairól meg általában arról sem mi bántja. Pedig érdekelne ő is mindig meghallgat engem. Én szerrtem ha beszél egy pasi azt nem szeretem ha valaki folyton nap mint nap csak siránkozik.
2020. márc. 26. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Hát ebben van valami, a kos nők kb 5 percen belül képesek megsérteni. Ez a két jegy nincs azonos érzelmi intelligencia szinten. halak/f
2020. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért ne vegyél egy kalap alá minden kos nőt. Sosem sértettem még meg ellentétben ő engem már egy párszor igen.
2020. márc. 26. 16:57
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Hát nem'tom, speciel tavaszi gyerek vagyok, de nincsenek hangulatingadozásaim. A páromnak annál több, de hát Nő így érthető :) (nem lekicsinylően írtam, a Nőket így szeretjük ahogy vannak még akkor is ha időnként nyűgösebbek)
2020. márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha már most idegesít, az horszkóptól független nem túl jó kezdet.
2020. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam olyasmit hogy idegesít. Nem tudom miért kell itt mindent kiforgatni.
2020. márc. 27. 20:57
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok. Kérdező, az a probléma, hogy sok esetben képes a halak megsértődni úgy, hogy neked fogalmad sincs arról, hogy sértő-e, amit mondasz. Ez a mi túlérzékenységünk negatív oldala. Például van egy szituáció, amit egy halak megideologizál, és ha te az elvárthoz képest tök máshogy reagálod le, már képesek vagyunk csalódni, szomorúak lenni. Példa: Veszek neked valami ajándékot, elképzelem, hogy a nyakamba ugrasz, csókolsz összevissza, romantika stb. A valóságban meg lehet odaböksz egy köszit, plusz ajj da sz.r napom volt, most ne nagyon érintkezzünk. Na már megvan a depi.
2020. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!