Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió férfiak tényleg...

A skorpió férfiak tényleg hűtlenebbek, mint más pasik?

Figyelt kérdés

Nem igazán hiszek a horoszkópokban, viszont a nagy általános horoszkóp eddig minden ismerősömre illett.


Viszont van egy srác, akibe már 1 éve bele vagyok habarodva, ő skorpió. Megvannak a jellemzői, ezt az egyet kivéve, hisz valószínűleg még barátnője sem volt soha, nem egy nőcsábász típus, csendes, visszahúzódó, női barátjai sincsenek, csak én.


El sem tudom róla képzelni, hogy olyan csajozógép lenne, ahogy az általános skorpió horoszkóp mondja, de azért elkezdtem félni, hogy talán én ismertem félre?


Főként skorpió pasik vagy skorpió pasik társai véleménye érdekelne :)


2020. márc. 25. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Lehet rosszul fog esni de..a horoszkópnak SEMMIHEZ NINCS KÖZE az életedben.
2020. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell mindent elhinni a leírásból. Az exem skorpió, ő mindig csak bosszúból csalta meg a barátnőit. Betegesen féltékenykedő is volt, ahogy a horoszkóp írja. Épp emiatt is lett az exem..:D
2020. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem sokat jelent a horoszkóp, csak eddig minden ismerősömre igaz volt a sajátja... ezért is ijedtem meg kissé, mert ezt a srácot teljesen az ellentétének ismertem meg.


A féltékenység nem zavarna nála, de a hűtlenség annál jobban :)

2020. márc. 25. 17:43
 4/15 anonim válasza:
67%
Mostani párom (még) skorpió. Párszor megcsalt.
2020. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
2 skorpió exem volt, mind a kettő vadászott mellettem.
2020. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

#4 vagyok


Ezt hozzátenném: az előző párom is skorpió volt, sajnos ő is megcsalt néhányszor.


Nem igazán hittem/hiszek a horoszkópban, de eddig ezek furcsa egybeesések, azt meg kell hagyni.

2020. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Tesó Skorpió pasi. 20 éve hűséges a feleségéhez.

Nagyon jó a kapcsolatom vele, mindent megbeszélünk, elmondta volna, ha nem így lenne. Azt viszont mondta, hogy sosem lépett félre. Pedig nagyon jó pasi.

2020. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Az viszont tényleg igaz, hogy azok a nők, akik hisznek a horoszkópokban jóval butábbak, mint azok, aki nem.
2020. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezotéria kategória pls.
2020. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel menj az ezo rovatba. Bármit bele lehet magyarázni dolgokba és szelektíven venni észre dolgokat.
2020. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!