Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Halak-szűz párositás állitólag jó, mégis rosszul sikerült a randi?

Nem ez alapján szűröm a randipartnereket, de a múlt héten egy szűz nővel randiztam. Depressziv, merev, rideg, alig birtam a randi vége felé is megnevettetni, mosolyra fakasztani, de azért sikerült. Nem lett második alkalom, nem én mondtam le.

A horoszkóp szerint pedig ez jó párositás lenne. Halak/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: szűz, halak

márc. 26. 15:02  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Red Vixen nevű felhasználó válasza:

Kivételes eset volt ez. A jó passzoláshoz egészségesnek és önismeretesnek érdemes lenni.

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont márc. 26. 15:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, sajnos a lánynak elég sok gondja van (bántalmazó, nárcisztikus ex-szerintem nemrég szakithattak, munkahelyi problémák, illetve én úgy éreztem önmagéval sincs teljesen megelégedve-picit duci, de nekem ez nem zavart). Sajnálom, mert rosszabb esetben egy barátságot is el tudtam volna képzelni, de neki erre sem volt igénye :(

# 2/12Időpont márc. 26. 15:50 Privát üzenet
FoxtrotLidérc nevű felhasználó válasza:

Nagyon sok más jegye is van az embernek. Ha tudod a születési dátumát, akkor javaslom a [link] oldalt. Ott megtudod, születésekor melyik másik bolygó milyen jegyben volt.

A másik,hogy nincsen két egyforma, azonos napjegyű ember. Mindenki mást hoz magával, mindenki mást tapasztal élete során. Nincsen recept arra, hogy melyik jegyű emberrel hogyan kell bánni. Próbálkozz szerintem, ne add fel! Adj neki időt, teremts neki olyan környezetet, amiben megnyílik! Kedvesem is szűz jegyű - egy nagyon ragaszkodó, kedves, jó humorú lány. :)))

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont márc. 26. 16:19 Privát üzenet

" Depressziv, merev, rideg"

egyszóval igazi szűz jegyű :D

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont márc. 26. 16:42 Privát üzenet
Nem ez alapján szűröd, de mégis. Erre alapozod az egészet. Ne gondold, hogy ez alapján majd minden úgy fog működni, ahogy meg van írva.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont márc. 26. 17:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom a pontos dátumát, illetve ő már nem akart velem semmilyen kapcsolatban lenni, így többé már nem láthatom :(

# 6/12Időpont márc. 26. 18:15 Privát üzenet
Mondjuk mert az asztrológia egy minden alapot nélkülöző kitaláció? Nem is értem...

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont márc. 26. 18:43 Privát üzenet

Másik oldal.

Én vagyok a Szűz nő.

Két Halak kapcsolatom volt, soha többet...

Határozatlan, gyenge, féltékeny.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont márc. 26. 20:00 Privát üzenet

Én halak vagyok

Volt párom szűz, eleinte nagyon jól ment, de végül megromlott... Soha többet szűz

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont márc. 26. 20:20 Privát üzenet

Figy' már emberek, ti az alapján mentek el randira, hogy a másik felet kikérdezitek melyik év, hónap, nap, óra, perc, másodpercben született? Komplett asztrológiai elemzést csináltok???

Nem'tom ti hogy vagytok vele de én olyan nővel megyek randira aki tetszik és szimpatikus és nem böngészem a csillagjegyeit.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont márc. 27. 20:14 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, hogy nem szeretem mégis rettegek, hogy elveszítem?
Most meg mégis mi van?
Nem kéne, de mégis szeretem. Mit kéne tegyek?
Mégis, hogy lehet az, hogy a szép lányok között is rengeteg kedves van?
Tetszhetek neki? Vagy ez csak semmiseg volt es en kepzelek bele tobbet? Megis mit csinaljak ezek utan ha ujra talalkozunk?
Van egy fiú, nem jövünk ki jól, mégis azt álmodtam hogy összejöttünk. Ez mit jelenthet?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!