Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfiakról vélemény,...

Bak férfiakról vélemény, milyenek?

Figyelt kérdés
Érdekelne a tapasztalataitok, párkapcsolat és szex terén.

2020. márc. 27. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Hűségesnek vannak kikiáltva, miközben a legnagyobb sunyik a világon. Ő az, aki áradozva mutatja, hogy mennyire szeret, a hátad mögött meg úgy csal meg, hogy teljesen gyanútlan vagy. Alattomos.
2020. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
60%

Nem értek egyet az első válaszolóval. Akit én ismerek, az kedves, mindenkiben a jót látja, emiatt a legtöbbször őt vágják át.

Semmit nem jelent, mi az ember horoszkópja, 2 ember lehet egymás ellentéte, még ha pár nap különbséggel is születtek.

2020. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem igazán vagyok jó véleménnyel a bak férfiról akihez közöm volt pedig én is föld jegy vagyok. Sokáig szórakozott velem mert tudta, hogy megteheti és kihasznált. Akkor is durván rám nyomult ha nem illett volna (kapcsolatom volt mással) de úgy intézte, hogy senki ne lássa és ő mosta kezeit. Számító volt és alattomos.

Rendkívül szenvedélyes és gyengéd férfi egyébként, a legjobb szerető akivel valaha dolgom volt és nem is erőlködött. Amikor egyszer felsült akkor viszont nem lehetett hozzászólni órákig és magába roskadt, a kudarcot és a megszégyenülést (csak szerinte volt az szerintem nem) nem viseli túl jól és mivel nem kommunikál, így könnyen hiheti a másik fél, hogy vele van a baj.

Értelmesen beszélgetni nem lehetett vele, a fentiekről sem beszéltünk soha mert hallgatott mint a sír ha szóba került. A legtöbb bak férfivel egyébként 2 értelmes mondatot nem lehet váltani, ja de a hobbijaikról akkor is képesek órákig pofázni ha a másikat láthatóan egy kicsit sem érdekli, a tettek emberei inkább nem a szavaké. Hajlamosak a kicsinyességre is ami egy kapcsolatban irritáló lehet.

2020. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Az 1-eshez hozzátenném azt, hogy én nagyon érdekembernek tapasztaltam nagyon sokszor őket, a bak nőket is és rengetegszer hazudják az érzéseiket, sokszor maszkokat viselve, s ezeket a maszkokat nagyon sokan el is hiszik, nem elemzik őket jobban. Sokszor néztem azt is, hogy szinte csak olyan emberekkel beszélget és smúzol nekik, akiknek jó a szakmájuk, fizetésük, mert ő maguk sokszor lusták.

Én rövid pórázon tudom őket tartani, nem engedem, hogy sunyiskodjon. Egy valami tetszik bennük az a kreatív stílusuk, amit pl. művészetekben is meg tudnak mutatni. Az ágyban sokszor unalmasak (vagy lusták), csak egy bak férfinak volt arra igénye, hogy a nővel is foglalkozzon, rendesen.

2020. márc. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Kitartó, nagyon önfejű és öntörvényű, fontos neki a látszat, kicsit sznob, magába forduló, nehezen nyílik meg, érzelmekről szinte lehetetlen vele beszélgetni. Csak olyan nő képes vele bánni, aki alá tud neki rendelődni, aki megadja neki a kellő tiszteletet. Csak egy példa: régen falun ha a családfő hazaért, az asszony ott sertepertélt körülötte, étkezéseknél mindig ő evett először. Ez csak egy példa, de jól szemlélteti a bak attitűdöt.
2020. márc. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Az érdekember oldalukat én is alá tudom támasztani.

A bak pasi aki tetszett mindig is tojt rám, még randira is hívtam egyszer de elutasított.. 🤦‍♀️

Amikor viszont eljutott hozzá, hogy amúgy gazdagok a szüleim és vettek nekem egy lakást még be sem költöztem amikor már megkeresett és randira hívott. 🙄

Elküldtem a fenébe mit képzel. 🙈

2020. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Xarházi emberek!

Azt hiszik magukról hogy mindenben a legjobbak, aztán ha találkoznak valakivel aki lenyomja őket, elkezd kicsinyesen beszólogatni, ami azt mutatja hogy egy gyenge kis xar akik nem birnak veszteni. :))

2020. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Humbuk az egész horoszkóp.
2020. máj. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%
Ki merte lepontozni a válaszom? Felkeresem és elásom bárhol bármikor! Tuti valami kis xarházi g.eci bak volt
2020. máj. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!