Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz-e, hogy a kosok, skorpiók...

Igaz-e, hogy a kosok, skorpiók és oroszlánok hazudósak, megtévesztők, kiforgatnak szóban, vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Úgy értem persze, nagyobb arányban, mint esetleg mások is... Ha igen: ez makacsságból, uralkodási vágyból, vagy miből adódhat szerintetek? Köszönettel várom a tapasztalatokat!

2020. márc. 27. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Egyáltalán nem!

Ezek pont, hogy őszinte jegyek.

A Skorpióban van csak manipulálási hajlam.

2020. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 D-Mano ***** válasza:
43%

Igen, így igaz, mert kizárólag 12 féle ember létezik...


Kérlek, olvass el egy normális asztrológia könyvet. Pl. Baktay Ervintől vagy Dubravszky Lászlótól, esetleg Takács Tibortól vagy Stephen Arroyo-tól.

2020. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem a kos es az oroszlan oszinte es hirtelen jegy, mig a skorpio a aki szamito es manipulativ.


Az oroszlanra jellemzo lehet sz h kiforgat a szavaidbol en oroszlan vagyok es sokszor kaptam mar ezt egy vita soran h addig mondom a magamet mig ugy nem lesz a vege.......


A kosok sokat szeretnek szepiteni a dolgokon magukkal szemben h jobbnak szebbnek nagyobbnak tunjenek a masik szemeben! Ez pedig a kos parom!

2020. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Egyált
2020. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Ennyire nem lehet általánosítani a jegyeket.

Négy közeli Skorpió ismerősöm van, egyikük inkább csak nem mondja el a dolgokat meg állandóan terel, mert általában hülyeséget csinál.

A másik sem ez a kifejezett manipulatív, ravasz hazudós fajta, inkább csak sunyi. Nem hazudik konkrétan a szemedbe, de megbízni sem szabad benne, mert többnyire csak a saját érdekeit nézi és nem igazán érdekli, másokkal mi van.

A harmadik tipikus kétszínű (vagy még több színű), mindenkit kibeszél, hol ez a haverja, hol az a haverja, nagyon jól elő tudja adni magát, lehet is vele beszélgetni, de biztos, hogy másnap vissza fogod hallani, amiket elmondtál neki bizalmasan.

A negyedik, na rá igaz, ő szemrebbenés nélkül hazudik, színészkedik, manipulál, mindig ahhoz megy, akitől éppen vár valami jót, mindenkit kibeszél, sunyi, önző, irigy, még a legjobb barátját is cserben hagyja, de még a saját anyját is, ha éppen jobb dolga van.


Az Oroszlánokat én úgy látom, hogy helyzettől függően (vagy lelkiállapottól), vagy végtelenül őszinték (ami miatt sokan bírálják is őket), vagy pedig inkább nem mondanak semmit, de azt nem nevezném hazugságnak. Elérik, amit akarnak, az biztos, de nem olyan ocsmány módszerekkel, mint pl. az előbb említett 4-es számú Skorpió, csak egyszerűen jó a beszélőkéjük. El tudják hitetni veled, hogy az ég zöld, a fű meg kék, az tuti. :D

Deee ezek a dolgok szerintem jegytől függetlenül igazak nagyon sok emberre. Ritka az, aki mindig teljesen őszinte, és sosem csinál semmit önös érdekből, meg sose töri a fejét semmi huncutságon. Szerintem mindenki tudna mindegyik jegyből olyan ismerőst felhozni, aki hajlamos a kamuzásra meg a megvezetésre.

2020. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Igaz, szemét az összes xD
2020. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
A skorpió érdekes e tekintetben, az tuti.
2020. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A válaszok a skorpiókra nézve nem túl hízelgőek. Várok még főleg skorpió jellemzéseket.
2020. márc. 28. 11:44
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
A kos az türelmes kedves ember és alkalmazkodó, a skorpió és az oroszlán uralkodó típus. Ha több tulajdonságuk is érdekel nézd meg a neten.
2020. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!