Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A vízöntő férfiakkal nem jövök ki jól. Valahogy nem találjuk a közös hangot és soha nem is találtuk. Mintha nem értenék amit mondok nekik. Főleg ha érzelmekről van szó. Ridegek és nem viccesek. Legalábbis ami nekik vicces, az nekem nem az stb.


Ettől függetlenül vízöntő nőkkel szerintetek jól ki tudnék jönni? Sokkal kedvesebbnek, illetve szórakoztatóbbnak tűnnek így külső szemmel nézve.


Én rák fiú vagyok egyébként.



2020. márc. 31. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Es akkor most biszex vagy, vagy homo, vagy hetero? Vagy mindegy az egesz, csak a masik vizonto legyen/ne legyen?

Uramisten.

:D :D :D

2020. ápr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok. Ha úgy jobban tetszik akkor vízöntő haverjaimmal nem jövök ki jól.
2020. ápr. 1. 01:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor nem a haverjaid ha nem jossz ki veluk jol :D

En is rak vagyok es sok baratnom, volt barataim(hapsijaim) vizonto jegybol kerulnek ki 😃

2020. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány vízöntő ember van a világon? S ebből te hányat ismersz? Ilyen emberekkel találkoztál eddig és pont ez a csillagjegyük na bumm.
2020. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 rák lány teljesen máshogy működik mint egy férfi.
2020. ápr. 1. 22:33
 6/8 anonim válasza:

Én is rák vagyok és én sem bírom a vízöntőket:)


17/L

2020. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is víz vagyok-halak. Ismertem nagyon jófej vízöntőt is és olyat is, akit a mai napig elküldenék az édes ku..... any....ba.


Amúgy a vízöntők általánosan érdekemberek és sok maszkot viselnek.

2020. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vízöntő, Szűz, Skorpió

Ettől a háromtól óvakodjatok, mert nagyon akaratosak és bosszúállók.

2022. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!