Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan aki csillagjegye...

Van itt olyan aki csillagjegye szerint nagyon nem illenek össze de évek óta együtt vannak? Mi a csillagjegyetek

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Mi 30 éve vagyunk együtt, annak "ellenére", hogy nem illünk össze. Szerencsére nem hisz egyokünk sem ilyen ostobaságokban és ettöl függetlenül igen jól megvagyunk egymással.

Halak nö + kos férfi

2020. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
En tobb vizonto utan is egy vizivel toltottem el harom evet az eletembol😃 mar reg szakitottunk es az ido sok mindent megszepit igy csak a szep emlekek maradtak meg de meg par ordibalos veszekedos pillanatok is remlenek😂 en rak vagyok egyebkent 😃
2020. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szűz férfi - kos nő, eddig 17 év házasság. De a vicc, hogy a teljes baráti köröm szinte szűz, illetve halak.
2020. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Vízöntő férfi + kos nő, és mégis működik már több mint 30 éve. De jó, hogy nem törődtünk az össze illéssel annak idején.
2020. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hogynee.

Bár vannak aspektusok, amik passzolnak.

Én halak vagyok, barátnőm pedig kos.

Elég szeszélyes tud lenni, mikor valamin összekapunk, de igazából ez mindkettőnknek tettszik.

(Ha rám hallgatsz, a horoszkópot csak informatív szempontból nézed meg, rengeteg ház, rengeteg fenyszögek.. Nagyon sokat módosít az alapsémán.)

2020. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Nyilas-rák. Tény, hogy a szex kicsit döcögős, de azt leszámítva minden téren jól kijövünk 17 éve. Ritkán van feszültség.
2020. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kos férfi - szűz nő, 10 éve vagyunk együtt és soha senkivel nem volt nagyobb az összhang pedig előtte volt bak és bika párom is. :D
2020. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Oroszlán vagyok, párom halak. Klasszisokkal jobb a kapcsulatunk, mint mikor egy másik oroszlánnal voltam együtt.
2020. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 saci0518 válasza:
Nem kapcsolat, de barátságra olvastam, hogy elvileg nem illenénk össze egy nagyon jó barátommal. Bika és nyilas, lassan 15 éve vagyunk nagyon közeli barátok. :)
2020. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem a válaszokból azért sok ember rájön hogy a horoszkóp alaptalanul ír ilyen hülyeségeket hogy ki kivel nem illik össze :D
2020. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!