Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyű az a...

Milyen csillagjegyű az a személy (többet is írhattok) akit nagyon szerettek? Illetve mi a ti csillagjegyetek?

Figyelt kérdés
Én 2 mérleget imádok nagyon. Halak vagyok :)
2020. ápr. 26. 15:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nyilas, halak, azt hiszem, mindkét jegyet a szeleburdisága és a filozofikus életfelfogása miatt kedvelem. Hosszú távon viszont túl labilisak, nehéz kiigazodni rajtuk, nincs erre időm, türelmem. Mindig nagyon jól, biztonságban érzem magam velük, mintha megállt volna az idő, de ez hamar átcsap szorongásba, és - főleg a halak esetében - úgy érzem magam, mintha egy Vénusz légycsapója emésztgetne kitartóan, alig észrevehetően.


Illetve egy szűzzel élek, de nem a tipikus szűz vonásai miatt szeretem, azokkal az őrületbe tud kergetni (aggodalmaskodás, rugalmatlanság, hűvösség). Inkább a kapcsolatunkat szeretem, ahogy együtt tudunk működni, amilyenné válunk egymás mellett. Ha emberek között vagyunk, mindig rájövök, hogy nekem nem is kellene más. Vannak közös rossz tulajdonságaink is, pl. a kritikusság és az egyenes beszéd, szóval örülök, hogy nem nagyon kell azon gondolkodnom, hogy hogy fogalmazzam meg, ha valami nem tetszik, mert tudja, hogy nem sértésnek szánom, végül is önmagam lehetek. Hátránya, hogy még az együtt, meghitten töltött időt is előre be kell ütemezni, hogy addigra lélekben fel tudja magát szabadítani a feladatok terhe alól.


Kos vagyok.

2020. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag az ikreken és koson kívül egyikkel sincs különösebb bajom. De talán a halakat és rákot nevezném meg, mert közülük van/volt a legtöbb mennyiségű barátom.


Bika.

2020. ápr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagyon kedvelem barátként a Mérlegeket, szerelmes Bakba és Kosba voltam.

Szűz vagyok.

2020. ápr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A bikákkal és az ikrekkel jövök ki nagyon fiúk közül. Lányok közül pedig a nyilasokkal és a kosokkal, talán vízöntőkkel is.

Rák fiú vagyok.

2020. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Vízöntő, oroszlán, ikrek, szűz


Halak vagyok

2020. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Bika vagyok és skoriot szeretek.

Régebben egy ikrek keltette fel meg az erdeklodesemet

2020. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!