Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nőhöz rák férfi, vagy...

Nyilas nőhöz rák férfi, vagy szűz férfi passzolna jobban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, megfigyelések? Légyszíves olyanok ne írjanak hogy hülyeség ha ebben hiszek, nem ez alapján fogok párt választani de tényleg sokat árul el az ember természetéről a horoszkópja. 🙂

2020. ápr. 26. 16:09
 1/7 anonim válasza:
100%

A feleségem nyilas, és rák vagyok.

Többnyire kiegyensúlyozott a kapcsolatunk és jól megértjük egymást.

Ami zökkenők vannak, azok inkább az én pszichés baromságaim miatt vannak. (ez nem tudom, hogy mennyire rák dolog vagy sem)


40f

2020. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a rák túl érzékeny típus, a szűz meg szőrszálhasogató, folyamatosan tökéletesre törekszik. Mindkettő ellentétes a nyilas jellemzőivel szerintem, hozzá olyan illik, akire fel tud nézni, csodálni tudja. Nekem ez a megfigyelésem 😀
2020. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MrPifta ***** válasza:
0%

Az hogy az év melyik szakában született az illető, nem határozza meg a személyiségét.

Kérjük, ne tegyenek fel több ilyen kérdést.

2020. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"sokat árul el az emberről a horoszkópja"

Ez aranyos :D Nyilas férfi vagyok kérlek akkor mondjátok meg milyen tulajdonságokkal rendelkezek és hogy mit mondd el rólam a horoszkópom.

2020. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a Nyilas-Szűz páros kapcsolata a Nyilas szemszögéből nézve nagyon unalmas.
2020. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Szüleim nyilas-rák voltak. Borzalmas volt, a rák műsora, drámái és álmodozása kikészíti a talpraesett nyilasokat. Soha többet rákot, utálom összeset. Ja és a rák hátrafelé közlekedik, ez igaz a gondolkodásukra is! Önfejűek, egoisták és nem visznek előre...
2020. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából egyik sem, de nyilas nőként azt mondom, hogy ezerszer inkább egy szűz, mint a rák...A rák nálam a legidegesítőbb jegy, konkrétan ki tudnak készíteni a nyavajgásukkal, picsogásukkal, érzelmi zsarolásaikkal..Igenis tudok általánosítani, mindig ezt tapasztaltam
2021. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!