Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő férfi-rák nő párosítás...

Vízöntő férfi-rák nő párosítás mennyire működik? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Semennyire, ha összejötzök mindkettem beéehaltok, és ha gyereket is nemzettek ő lessz az antikrisztus....


WÁÁÁÁUUUWÁÁÁÁÁ!!!!

2020. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az a tapasztalatom ezzel kapcsolatban hogy túl sok buta ember akar horoszkóp alapján párt választani.

Azt nézd meg mennyire illik össze a két személy ne azt hogy mikor születtek. Baromság

2020. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem tobb vizonto jegyu palim is volt, egyik sem lett happy end de mindvegig jolereztem magam mellettuk de azt a semmittevo vilagmegvalto nezeteket nem tudnam mar elviselni. Raadasul sok esetben mas modon kerestek a penzuket..
2020. ápr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
76%

Működhet és persze nem is. Mint minden más. Ne a horoszkóp határozza meg hogy mi működhet és mi nem? Illetve nézz meg más horoszkóp szerinti besorolást is. Pl

Én vízöntő, feleségem bika - a horoszkóp szerint nem működhet. Más horoszkóp szerint halál és virág - az egyik legjobb párosítás. Mi a második szerint élünk, boldogan.

2020. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
71%

Szia! Férjem Ikrek, én Nyilas vagyok....elméletben ősellenségek....5 éve leszünk együtt novemberben, 2 éve vagyunk házasok, most lett 7 hónapos a kislányunk....az, hogy az asztrológia szerint két jegy nem működhet egymással, szerintem óvatosan kell értelmezni....van, akire kevésbé jellemző az adott jegy,van akire jobban....pl a Nyilas jegy vezető típus, aki akár másokon átgázolva is eléri a célját....ez egyáltalán nem jellemző rám. Az Ikrek jegyre is jellemző sokminden, ami a férjemre egyátalán nem....

Szerintem ha van két ember, tetszenek egymásnak, akkor ismerjék meg egymást, beszélgessenek sokat. Szerintem ez a legfontosabb, a kommunikáció.

2020. máj. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Úgy mondod mintha faj kutyákat párosítanál.
2020. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös: Az asztrológia szerint pont, hogy a nyilas és az ikrek az egyik legjobb párosítás. Nagyon kompatibilisek.
2021. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
A, vízöntő nehezen mutatja ki az érzelmeit ez, zavarja a rákokat. Két ellentétes jegy a rák túl álmodozó a vizontonek, nem tudja komolyan venni uralkodni akar rajta.
2021. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!