Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak csillagjegy férfi...

Halak csillagjegy férfi mennyire anyagias?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy férfival csodálatos ember, de az anyagi részeknél ő semmit nem ad semmit nem áldoz de követel és célozgat... Még mit érdemes a jegy szülöttről tudni??
2020. máj. 13. 13:14
 1/7 anonim válasza:
Az én párom szintén halak, és egyáltalán nem jellemző rá, hogy követelőzik anyagiak terén... nem szórja a pénzt, de nem is fösvény. Ha kell, évekig spórol a kiszemelt, áhított tárgyra, ugyanakkor jegyzi szinte napi szinten az elköltött pénzösszeget, hogy soha ne érje kellemetlen meglepetés.
2020. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Párom és én is halak vagyunk. Ő a férfi. Ő szereti elkölteni a pénzt. Nem költekezik túl, pont annyit költ amennyi pénze van. Ő a boltban nem az akciós saját márkás terméket veszi meg, hanem a drágábbat. Meg pasi létére megveszi a 30. pólóját és a 20. pár cipőjét is. De nekem is megveszi a 40 ezer forintos kabátot pl szülinapra, mert tudja hogy én nem venném meg soha. Az évi 2 külföldi nyaralás neki alap. Azokon szeret költeni. De mint mondtam, nem költekezik túl. De félre nem tesz pénzt.


Én ennek kb az ellentetje vagyok. Minden hónapban rakok félre pénzt, boltban is az olcsóbb terméket veszem. Nadrágra vagy cipőre nem adok ki többet 10 ezernél.

2020. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt sokéves kapcsolatom Halak jegyű férfival, elég korrekten állt az anyagiakhoz. Nem csinált gondot abból, hogy mondjuk ő fizessen egy étteremben, de amikor én hívtam meg valamire, az is teljes természetességgel működött. Nem követelőzött soha. Egy dologra volt háklis pénz terén: eladósodni nem akart, lakáson kívül semmire nem akart hitelt felvenni, még kocsira sem.
2020. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves 3! A Halak azért nem szeret felvenni hitelt, mert legbelül tudja/ erzi, hogy könnyen el tud adósodni, ugyanis a kezéből úgy folyik ki a pénz, mintha víz lenne. Ez egyfajta védelmi mechanizmus. Akkor van gond, ha a Halak hazárdírozó típus , netán szerencsejáték függő, akkor a világ pénze nem elég neki, körbetartozások, hitelek, végrehajtás stb.
2020. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mérnök vagyok, most vesztettem el a munkám a járvány miatt. Még csak 2 éve dolgozom, de már 4 milliót félretettem. Nem vagyok nagy költekező. Most jól is jön, míg nem találok állást újra. Halak/f
2020. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az én párom pl. Folyamatosan követelőzik, célozgat (mindenhez pénz kell)ez kell az kell sajnáltatja magát ilyesmi nagyszerű ember imádom de ezzel nem tudok mindig mit kezdeni
2020. máj. 22. 09:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Halak vagyok, hát hitelt-kölcsönt én sem vagyok hajlandó kérni, mert úgyis megcsúsznék vele. Akkor inkább sóherkedem, és összespórolom. Amikor megszalad, és bőven van pénz, akkor költöm, de ésszel.
2020. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!