Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lányok szerintetek...

Skorpió lányok szerintetek őszinte hozzám az új lány bagy csak szívat?

Figyelt kérdés
Messengerezek egy skorpió lánnyal pár hónapja. Nagyon jól megvoltunk, aztán képbe lépett az exem. Pár napig hanyagoltam az új lányt majd közöltem vele hogy megpróbáljuk lehet az exszel újra. Szomorú volt de elfogadta. Azrán mégsem jött össze az exszel. Most megint sokat beszélünk a lánnyal. Ugyanolyan lelkes, miattam van cheten. Szerintetek egy slorpió lány képes ennyire odalenni értem hogy elfelejti a kis exes malőtt vagy vigyázzak vele mert ez esetlwg csak álca?
2020. máj. 15. 16:09
 1/8 anonim válasza:
37%
A skorpiok hajlamosak a bosszura, meg eleg rafinaltak. De ez szemelyisegtol is fugg hogy az adott szemely milyen+aszcendens. Neked mi a csillagjegyed?
2020. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Ne legyél hülye...

Semmi káze az emberek személyiségének ahoz, hogy hanyadikán születtek.

Ne legyél paraszt. Ismerd meg és azután gondolkozz el milyen is a személyisége.

2020. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon kétségbe lehet esve, ha még ezután szóba áll veled.
2020. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha ezek után is akar veled lenni , akkor vagy bolond vagy majd közli pár hét múlva, hogy ja, bocs, ő is most az exével kavar inkább....
2020. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah, és ez csillagjegytől független!
2020. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy csak ennyire megkedvelt.
2020. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is skorpió vagyok. Igen elég dühös tudnék lenni ez miatt, de aki mégis visszafordúl hozzám azzal valóban jobban közelítek. De másodszor...Ha másodszor teszel ilyet...
2020. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mármint azok után, hogy te megszívattad?


Tekintve, hogy te az exedhez vágysz vissza nem lenne túl tanácsos kapcsolatba kezdeni vele. A skorpiók intuíciója nagyon jó, bármennyire is szerelmes most beléd ha leszáll a rózsaszín köd érezni fogja, hogy nem őt akarod, hanem egy pótlék. Ez nem lesz jó neked és nem lesz jó neki sem. Vagy legyél biztos a dolgodba vagy ne ringasd hiú ábrándokba (és más csillagjegyűeket se egyébként), ha rájön a dolgokra és hogy csak ki lett használva, akkor lesz neked jaj. A skorpió testestül-lelkestül szeretné a párját és tű pontossággal érzi meg ha valami nem stimmel, szóval nem tanácsos az érzéseivel szórakozni.

2020. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!