Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen külső, belső tulajdonsá...

Milyen külső, belső tulajdonságokkal képzeltek el egy ilyen csillagzat alatt született nőt?

Figyelt kérdés

Skorpió. Bika aszcendessel, nyilas holddal.


Kíváncsi vagyok, ezek alapján mennyire lehet megtippelni az illető személyiségét, külsejét.



2020. máj. 17. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En bika vagyok arról tudok nyilatkozni, a parom meg skorpió 😄 én vagyok a no, én nyugisabb vagyok nehezen leszek ideges, kedvesnek mondanak meg általában kiallok másokért is. Hűséges típus a bika, szereti a romantikát és a meghitt pillanatokat. A baratom rá is. Jellemző ez igazából de őbenne ottvan meg az ha megbantjak akkor szereti kamatostul visszaadni, inkabb bosszúálló típus a skorpió de amugy szerethető nagyon
2020. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2020. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Semilyennel mert ez az információ egyáltalán nem járul hozzá ahhoz hogy megmondjam valakiről hogy milyen tulajdonságai vannak.
2020. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, fontos neki, hogy a külseje vonzó legyen a férfiak számára, kedves másokkal, viszont mindezeket úgymond kihasználja, manipulatív, számító, haszonleső. Nagyon féltékeny típus, hajlamos nyomozgatni a párja vagy akár az exei után. Én ilyennek képzelném, persze nagyon sok (nemcsak asztrológiai) dologtól függ még.
2020. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Semennyire, a csillagjegyek nem befpjásolják a személyiségünk...

Ha így lenne a pszichológusok megspórolnák az első két órát, a személyiség feltérképezésében...

2020. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Azta, a bika hűséges? :O

Nálunk koleszba ő volt a legnagyobb kaszanova!

2020. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Menekülés...
2020. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jól néz ki, erotikus kisugárzása van. Mélyérzésű, titokzatos, szereti a szépet.
2020. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6.os igen amug általában hűségesek én mindig ezt olvastam és amugdy rám ez teljesen igaz 😄😄
2020. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
4-es, 8-as egész jól eltalálták. Kivéve, hogy nem vagyok számító és haszonleső. Illetve egyesnél igaz, hogy ha megbántanak, hajlamos vagyok kamatostol visszaadni.
2020. máj. 17. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!