Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő és rák férfi mennyire...

Rák nő és rák férfi mennyire passzol össze?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata? Előre is köszönöm!
2020. máj. 23. 10:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%
Nem a csillagjegyen múlik az ilyen szerintem.
2020. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt a csillagok allasa nem fogja megmondani neked. ez egy alaptalan baromsag, ne ezalapjan valassz part
2020. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Ez nem függ össze a csillagjegyekkel, ez rajtuk múlik
2020. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én sem gondolom úgy, hogy ezen múlik, illetve nem ez alapján választok párt.

Puszta kíváncsiságból érdekelt volna ez a fajta megközelítés.

2020. máj. 23. 12:29
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
#4 ertelmetlen ezzel foglalkozni, semmilyen hasznalhato utmutatast nem fog adni. az egesz spekulacio es altalanositas
2020. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire passzolunk..:) de 35 éve ismerem,és 33 éve vagyok a felesége.Én sokkal tipikusabb Rák vagyok, romantikus, hűséges, csendes,sértődékeny...Ő elég érzelemmentes,kevés humorérzékkel, roppant nyugodt, alapos ,preciz, lassú..de ő is sértődékeny.Kerüli a konfliktust...mindenkivel szeretne jóban lenni, talán ezért.Én sokkal zárkózottabb vagyok..
2020. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
#6 valasza pontosan illusztralja, mennyire semmi ertelme az egesznek. elvileg mindketten rakok, megis szoges ellentetei egymasnak bizonyos dolgokban.
2020. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kérlek értsd meg, hogy nem az értelmét keresem és én magam sem hiszek benne, nem bújom az újságok ezen rovatait, nem ezek szerint élem az életem. Egész egyszerűen érdekeltek volna a pont ilyen tapasztalatok, legyen az akár szöges ellentéte az ezoterikus sztereotípiáknak. Ha érdemben nem tudsz válaszolni a kérdésemre, inkább ignoráld. Információt szerettem volna gyűjteni, nem azt hallgatni mekkora baromság az egész.

6-os válaszoló: Köszönöm szépen a válaszod! :)

2020. máj. 23. 13:19
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Garnéla, vagy királyrák?

Esetleg ászka?

2020. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Lesz ott ollocsattogtatas teliholdkor....
2020. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!