Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lányok titeket mivel...

Skorpió lányok titeket mivel tud egy férfi levenni a lábatokról?

Figyelt kérdés
Belső és külső tulajdonságok tekintetében. Halak/F

2020. máj. 29. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Judo
2020. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
72%
Amputáció
2020. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Normálisan, gyerekek.
2020. máj. 29. 22:02
 4/9 anonim válasza:
66%
Horoszkóp alapján akarsz csajozni barát, de mi legyünk a normális gyerekek.
2020. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
A horoszkópokban hívők nagyobb eséllyel találnak egymásra azon tény alapján, hogy hisznek a horoszkópban, mintsem a horoszkóp mondanivalója alapján.
2020. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én Skorpió vagyok, és engem a titokzatosság indít be leginkább. Az nem, ha valaki eltünedezik vagy bunkó, ezt úgy értem, hogy az elején visszafogottabb kicsit, nem árul el mindent magáról.

Nagyon szexcentrikus vagyok, úgyhogy nagyon fontos, hogy az ágyban legyen fantáziája a srácnak.

Ezenkívül nagyon tetszik, ha valaki őszinte, van egyénisége.

2020. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó modorú, jószívű, nem féltékenykedő, kerüli a konfliktust, vidám, érzelmes fantáziadús.

Külsőre. Nem kell, hogy nagyon magas legyen de nálam valamivel magasabb. Átlagos vagy vékony alkatú, szakál, bajusz mentes. Lehetőleg ne túl rövid ,tüsi haj.

Sötét haj világosabb szemmel ez tetszik legjobban. Kicit szögletes arc, teltebb ajkak.

2020. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat, jöhetnek még :)


Kedves 7-es, gyakorlatilag leírtál engem :D

2020. máj. 30. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Skorpió nőként az ideális pasi aki le tud nyűgözni az intelligenciájával, humorával. Megjelenésben átlagos testalkatú,de van benne valami nagyon egyedi,ritka pl. nagyon szép szemek. Szex terén fantáziadús, gátlástalan, hatalmas szexuális étvággyal - azt is nagyon élvezi ha adhat.
2020. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!