Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek milyen tulajdonság...

Szerintetek milyen tulajdonságai lehetnek egy ilyen nőnek?

Figyelt kérdés
A csillagjegye Bak, Rák aszcendensel és holddal.

2020. jún. 10. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Akármilyen!
2020. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mélyérzésű, de ugyanakkor zárkózottabb, kevesek kiváltsága, akiknek megmutatja a lelkét. Családcentrikus, gyakorlatias, konzervatív, kötődik a szülői házhoz. Jó tanító lehet belőle.


Eltaláltam valamit? Halak/F (nekem is rák a holdam+aszc. bak)

2020. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A konzervatívat és a gyakorlatiast hogy kell érteni?
2020. jún. 11. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Konzervatív és egyben gyakorlatias életfelfogás. Mondjuk ha nem lakásban él, akkor nem parkosítja be a kertet és tűz le napelemes fáklyákat, hanem berendezi kertnek és megtermeli magának otthon, amit tud. Vagy hagyományos családi modellben hisz. Ilyesmikre tippelek. 2-es voltam.
2020. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2020. jún. 11. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2020. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hmm szerintem elég határozott, kiáll magáért. Lehet kívülről keménynek tűnik, de legbelül nagyon érzékeny lehet.

Sokat bajlódhat azzal ki szereti és ki nem.

2020. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!