Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy oroszlán meg egy mérleg...

Egy oroszlán meg egy mérleg tudat alatt érezhet valamit egymás iránt?szerintetek adhat jelet a horoszkópotok hogy ő az igazi és hogy összeilletek?

Figyelt kérdés
2 összeillő horoszkópból sugározhat ki tudat alatt valami vágy, szerelem a másik iránt. Pl tegyük fel hogy oroszlán vagyok és az iskolába megtetszik egy lány aki mérleg. Most azért ezt a kettőt mondtam mert ők össze illenek.

2020. jún. 18. 12:15
 1/7 anonim válasza:
85%
Ilyen hulyesegben hívő inkább nem kell.
2020. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Te a horoszkóp alapján választasz magadnak partnert? :D Ekkora hülyeséget. És ha a horoszkóp azt mondja, hogy nem illetek össze, akkor hiába vonz, dobni fogod?
2020. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz ezotéria kategóriában ezzel az elméleteddel!
2020. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most azért mert ezt kiírtam nem azt jelenti hogy hiszek is benne csak most olvastam erről egy ilyen cikket és mondom kiírom hatha kapok vmi ertelmes választ, de mondjuk ez az egész horoszkópos cucc egy vicc
2020. jún. 18. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Oroszlán vagyok, egy Mérleget ismerek,áttételesen,de végtelen utálom.Ugyanis volt olyan kedves és ravasz módon elhódította és behálózta a Skorpió páromat ( már exemet.)

Remélem, a karma megadja a kedves emberkének,amit érdemel.

2020. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.( Halak lany vagyok)

Lehet veletlen, de en mindig is vonzodtam a Bikakhoz, azelott,hogy meg tudtam volna a horoszkopjukat.

Illetve meg a Kosokkal is ez van:)


Nem tudom pontosan erre gondoltal-e, de a bikákkal mar elso talalkozasnal ÉRZEM, hogy jol kijovunk majd és ezt nem 1 nem 2 pelda tamasztja ala.

Remélem tudtam segíteni.😊

En hiszek az ilyesmiben.

2020. jún. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez beléjük van programozva. De nem tudat alatt, hanem minden horoszkópnak vannak külső jegyei és ehhez vonzódsz
2020. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!