Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Skorpió miért vizes jegy?

A Skorpió miért vizes jegy?

Figyelt kérdés

Hiszen semmi köze nincsen a vízhez.. Rák és a Halak érthető miért vizes jegy, mert elohelye a tengerek, tavak stb. De a skorpió a sivatagban van max..


Vagy rosszul tudom?



2020. jún. 20. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az élőhelye számít. Ez az asztrológia.

Ennyi erővel megkérdezhetted volna, hogy pl. az Oroszlán, és a Kos csillagjegy mitől tűzjegy?

2020. jún. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Es a vízöntő ennyi erőből? :D
2020. jún. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokáig azt hittem, hogy a vízöntő víz jegy, a skorpió tűz jegy és a nyilas levegő. :DDDDDDDDDD Teljesen logikátlan. :D
2020. jún. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Igazából maga a négy elem,négy tulajdonságot szimbolizzál.A víz az érzéseket,a skorpió ahhoz áll Közelebb.(Föld jegyek a stabilitást,Szél jegyek bölcsességet,tűz jegyek pedig intenzítást/passion)A Vízöntő pedig mindig szél jegy volt.
2020. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2020. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

4# szeretnélek kijavítani.


a széljegyeket én úgy tudom, levegő jegyeknek hívják

2020. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok,Bocsi angolul szoktam olvasni az air-t pedig lehet szélnek is fordítani.
2020. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha nagyon rövid akarok lenni.

A skorpió ugye nagyon mély, érzelmes, kiszamíthatatlan személyiség. Továbbá, ha vihar van, akkor ott mese nincs. Pont mint a víz, az óceánok, nagyon mélyek, relytejesek, tele titkokkal. Ha meg vihar van, akkor ott sincs mese, hatalmas hullámok stb stb. De neten bővebben megtalálod.

Én is skorpió vagyok egyébként

2020. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!