Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok, ha választhatnátok...

Lányok, ha választhatnátok egy halak és egy skorpió férfi közül, melyikre esne a választásotok az alábbi eseteket tekintve?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatra, egyéjszakás kalandra, baráti kapcsolatra, szakmai kapcsolatra?

2020. jún. 22. 12:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
67%
Én nem horoszkóp alapján választanék.
2020. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Ha csak ezt nézzük, akkor skorpió. Én is az vagyok és általában jól kijövünk. De nyilván nem ez a fő szempont.
2020. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
44%

Én nyilas vagyok, és ez a két csillagjegy idegesít a legjobban mind közül. Nem elsődleges és nem is jelentő szempont nálam a horoszkóp párválasztásnál, de ennél a kettőnél akár nő, akár férfi, akár baráti, akár romantikus ismeretség esetén is látom, hogy velem egyik sem jó párosítás.

Minden skorpió (már csak régebbi, nem bírom körülöttük sokáig) barátom, illetve romantikus kapcsolatom ki akart sajátítani és rettenetesen féltékenyek voltak, még a kövekre is.. nekem pedig óriási szabadságigényem van, és megfojtottak, így leléptem. Bár egy skorpióval a többször egyéjszakás jó volt, és jó szakmai tanácsokat adott, meg is kérdezte egyszer, hogy kapcsolatot akarok vagy karrier ugródeszkát, döntsem el.. láttam, hogy ilyen típusú emberrel nem tudnék komoly kapcsolatban lenni, így szakmai támogatás + barátság extrákkal lett belőle, de hamar meguntam a kötöttségét, a sértődékenységét.

Halakkal összesen kétszer találkoztam, az egyik egy srác aki régen udvarolt, a mostani a jelenlegi főnököm (nincs vele semmi romantikus kapcsolat, csakis szakmai:D), valahogy mindkettőnél azt érzem, éreztem, hogy én és a véleményem nem érdekli őket, megkérdezik, hogy mi újság csak azért, hogy én visszakérdezzek és áradozhassanak órákig. Illetve nagyon furcsának találom a humorukat is, az enyémmel valahogy nem egyezik, és kicsit gyermetegnek és olykor betegesnek találom, miből képesek viccet csinálni. Az udvarlásból nem lett semmi, ezek a tulajdonságok miatt valahogy nem tetszett, nekem kicsit sok volt. A főnökömmel nincs bajunk egymással, de nem is vagyunk igazán egy hullámhosszon. Szóval összességében ilyen semleges vele a munkaviszony, dolgozunk és ennyi, nincs se vita, se puszipajtáskodás, jófejkedés. Ezek alapján a halakat nem választanám szakmai és romantikus kapcsolatra sem hosszú, sem rövid távra, de barátként lehet megállnák a helyüket nálam, nincs tapasztalatom velük.


De mondom, szerintem abszolút semmit nem mond el általánosan egy emberről, hogy milyen a csillagjegye. Ezeket a hasonlóságokat most azért tudtam összerakni, mert tényleg ismerek több ilyen embert is, és mindnél felfedeztem ezeket a tulajdonságokat. Ez persze nem jelenti azt, hogy minden skorpió és halak ilyen, csak velem nem passzolnak ezek az emberek.


23 N

2020. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
57%
Skorpió. Én is az vagyok, mellesleg a halak többsége zárkózott és/vagy negatív ember (azokkal meg nem jövök ki jól.)
2020. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

A férjem Skorpió, de ettől függetlenül is egyértelmű a választás. A Halak emberek kikészítenek a pesszimizmusukkal és az állandó nyavalygásukkal. Még barátnak sem kellene, nem hogy társnak. Egyéjszakás kalandoknál pedig nem szoktam a horoszkópot kérdezgetni.

3-asra reagálnék még: én is Nyilas vagyok, mégis ideális kapcsolatban élek egy Skorpióval, szóval vannak kivételek. Egyáltalán nem féltékeny típus, pedig én pont annak örülnék :D

2020. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
52%

Életem szerelme, de most már exem halak volt.

Mostani "kalandom" skorpió de marhára idegesített, hosszabb távon megfejelném.

Kos/L

2020. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Az én párom halak, sosem pesszimista, és sosem nyavajog. Mindig meghallgat, akkor is ha órák hosszat csak lököm a dumát. Ennyit erről a horoszkópos izékről előzők.
2020. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Örülök, halakként, hogy azért vannak pozitív példák is.
2020. jún. 22. 14:05
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Skorpió,de csak barátnak,abban kiválóak.
2020. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Skorpiót választanám komoly kapcsolatra és szakmai kapcsolatra,a Halakat pedig baráti kapcsolatra.

Mindkettővel általában nagyon jól kijövök,annyi hogy a Halak nem olyan megbízható de barátnak pont tökéletes.

A Skorpió egy célorientált csillagjegy és nem annyira érzékeny mint egy Halak,illetve nagyon kitartó ezért választanám komoly kapcsolatra.

Szűz a csillagjegyem.

2020. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!