Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek Bika nő csinosak?...

Szerintetek Bika nő csinosak? Jofejek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nyilasként nekem nagyon szimpatikus az értékrendjük, stílusuk, gondolkodásuk, viszont két tulajdonságuk számomra nagyon nehéz: önzőség és sokszor a hiszékenységük mindenféle hazugság iránt, amit furcsa rokonok vagy furcsa haverok mondanak, nem nézi meg a szándékokat.
2020. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm bika és nem véletlenül
2020. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát én is bika vagyok, és szerintem jófej vagyok, ha már így kérdezed. :D :D Amúgy mások annak tartanak, ezek alapján azt következtethetem ki, hogy igen. Hogy csinos-e? Hát, nem tudom, kinek mi. Nőiesek az biztos, én is az vagyok, de sovány az biztos nem és akkor sem tudtam az lenni, mikor diétáztam és sportoltam is, inkább olyan átlagos, de feszes. :)
2020. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sandra a 80as években gyönyörű volt
2020. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!