Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tetszik egy Rák csillagjegyű...

Tetszik egy Rák csillagjegyű lány hogyan lehet meghódítani? Én is rák vagyok akkor nem lesz akkor?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 15:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Akkor könnyű lesz meghódítani?
2020. júl. 6. 15:08
 2/10 A kérdező kommentje:
18èves lány én 21èves vagyok
2020. júl. 6. 15:09
 3/10 anonim válasza:
add önmagad
2020. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Legalább a nevét tudod? :D
2020. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Azt minden esetre ne mondd el neki, hogy asztrológiai jegy alapján gondolkodsz emberekről. A nők szeretik az értelmes pasikat.
2020. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
68%
Szerintem verd ki a csillagjegyeket a fejedből! Az hogy ő is és te is rák vagy az nem számít, nem függ össze a ti érzelmi kapcsolatotokkal.
2020. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Legtöbb Rák csillagjegyű hisz asztrológiban. Ezt tapasztalom
2020. júl. 6. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én csillagjegyem Szűz,de van egy Rák barátnőm. Amit észrevettem hogy kezdeményezni nem szeret,az okos emberekre felnéz,és sokszor kell éreztetni vele hogy szereted és erdeklodsz utána. Nagyon kedvesek szoval jól ellehet velük beszélgetni,ha van egy közös téma akkor arról nagyon sokat vele lehet beszélni.

Na de a horoszkóp tényleg nem elsődleges szempont.

20/l

2020. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy 2020-ban még vannak emberek, akik számolnak ezzel a középkori áltudománnyal. De csak hajrá.
2020. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem vagyok nagy horoszkópszakértő, szerintem nem ez határozza meg a dolgokat, szerintem add önmagad, legyél vele őszinte és egyenes. Volt egy barátom, aki viszont szinte mindig a horoszkópokról beszélgetett. Ő azt mondogatta, hogy a rákok azok érzelmesek, de könnyen fel lehet őket idegesíteni, de már nem emlékszek pontosan ezen kívűl miket mondott. De azért még szerintem a legjobb az, ha nem meghódítani akarod, hanem figyelembe veszed az érzéseit. Meg gondolom azt is tudod, hogy ne támadd le, hogy "Szia, tetszel" hanem kezdd lassan. Hajrá! ;)


Egy hete írtad ki a kérdést, azóta jutottál valamire? :)

2020. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!