Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyennek képzeltek el?

Milyennek képzeltek el?

Figyelt kérdés

Ikrek, bak aszcendenssel.

Nem hiszek a horoszkópban, csupán kíváncsi vagyok, hogy azok, akik hisznek benne, mit gondolnának így látatlanban rólam, mennyire találnának be a dolgok.

17/L



2020. júl. 11. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
játékos, levegős, könnyed, de ambiciózus, kitartóan tör azért, amit el akar érni
2020. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Folyton pörög, nem tud egy helyben maradni. Ha alszik a gondolatai akkor is máshol vannak :D Jó a humora, bár elég szarkasztikus, kevesen értékelik, viszont aki igen, az nagyon :) Nagyon nyitott személyiség, de ez csak a felszín, kevés embert enged úgy igazán közel magához. Állandóan utazna, nem egy földhözragadt valaki, minden érdekli a világból. A nagy döntéseket hirtelen hozza, utána megerősítésre van szüksége, hogy jól döntött e. Hirtelen ennyi jutott róla eszembe. (legjobb barátnők ikrek bak aszcendenssel) Talált?
2020. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 általában ezek igazak rám, de például ha valami olyanról van szó amihez értek, de mások nem, és megpróbálnak 'beleokoskodni', akkor nagyon nem vagyok könnyed.. pedig nagyon szeretnék az lenni! (Még tanulom)

#2

Nagyon jó alvó vagyok, régen sokat pörgött az agyam alvás előtt, de mostmár nagyon jól tudom befolyásolni magam ilyen téren. Képes vagyok a 'semmi dobozra' nőként :D.

Nem vagyok földhözragadt, habár az utazást nemigen kedvelem egyelőre (!). A többi stimmel.

2020. júl. 11. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vagy mint én. Ikrek vagyok bak aszcendensel. Viccesnek.
2020. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokat beszél, nehéz fenntartani az érdeklődését, hamar elunja magát. Széles az érdeklődési köre, vicces de nem szavatartó, szeret pletyizni.
2020. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!