Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz, hogy oroszlán és szűz...

Igaz, hogy oroszlán és szűz csillagjegyűek szoktak zsarolni saját gyereküket?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 10:35
 1/10 Kornikus00 ***** válasza:
62%

Miközevan horoszkópnak az emberi ternészethez.

? Ez eleve babona, az emberek sakát maguknak bemagyarázzák az ilyen dolgokat, és alkalmazkodnak a horoszkópjukhoz! Nem a giroszkóp igatodik az emberhez elvagy téved ebkérdező, az ember igazodik hozzá. Butaság és baboba az egész!

2020. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Emberek hagyjuk már ezt a baromságot😂😂 Jó hogy nem akarsz rögtön minden oroszlán és szűz csillagjegyű embert feljelentemi gyerekbántalmazásért. Szánalmas amit csinálsz,ahogy gondolkozol,szánalmas hogy a hülye horoszkópok alapján ilyeneket feltételezel tök ismeretlen emberekről,ezt te sem gondolhatod komolyan. Röviden a válasz: Nem,ez egy baromság,fogjátok már fel hogy az ilyen dolgokat nem az ember "csillagjegye" határozza meg. Hihetetlen hogy még mindíg vannak emberek akik ilyen hülyeségek alapján ítélnek meg másokat...
2020. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kornikus00 ***** válasza:
Elnézést horoszkópot akartam írni nem giroszkópot
2020. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat akarok!
2020. júl. 15. 11:27
 5/10 Kornikus00 ***** válasza:
73%
2-es válaszoló vagyok! Ennél már hova kell normálisabb válasz? Örülj hogy feltárjuk az igazságot neked, mer rengeteg ember elvan tévejegve ebbe a dologban! Mintbte is! Mit vársz mit választvadjanak? Olyanoktól várod a vársz választ, akik szintén bevannak csapva? Akkor higyj amit te akarsz! A varézslatos világban élsz, de ez nem csak az ez egyenesen a pokol hazugságaiból árad ki a anyagi légtérbe!
2020. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szűz vagyok, sosem zsarolom a gyerekeimet. A rák anyám viszont érzelmileg 0-24 zsarolt ameddig otthon laktam, a skorpió apám meg folyamatosan amellett, hogy zsarolt állandóan átlátszó módon próbált manipulálni. Én egyenes vagyok a gyerekekkel, nem szokásom semmilyen formában zsarolni, kérni és elvárni szoktam tőlük inkább. Ettől függetlenül biztosan van (érzelmi) zsaroló szűz szülő a világon ugyanis ez nem a horoszpókuszon múlik.
2020. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Normális válaszokat már kaptál,de akkor leírom mégegyszer egyszerűen,hogy te is felfogd: Nem igaz,ez egy baromság! Biztosan vannak oroszlán és szűz csillagjegyű szülők akik zsarolják a gyerekeiket,de ez egyáltalán nem a "horoszkópoktól" függ. Nem azért zsarolja mert oroszlán vagy szűz,hanem azért mert egy szr szemét szr alak,de ennek semmi köze a csillagjegyéhez.
2020. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amugy az 5-ös elnézte,ő szerintem az 1-es válaszoló...
2020. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kornikus00 ***** válasza:
Igen egyes vagyok, de a 3-ast is én írtam!
2020. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Szűz édesanya vagyok és sosem zsarolom a gyerekeimet. Mindennél jobban imádom őket és nagyon családcentrikus vagyok. Apukám szűz édesapa. Sosem zsarolt minket, mint édesapa kiváló volt, nem lehet benne hibát találni. Férjnek már kevésbé volt jó.
2020. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!