Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz csillagjegyűe lányok...

Szűz csillagjegyűe lányok nektek milyen fiú tetszik? Mennyire fontos külső vagy inkább belső lényeg? Vagy hogy tiszteljen szeressen?

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Csakis halak jegyű jöhet számításba. A külső nem olyan fontos. 24/N
2020. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az asztrológia sokkal több mint egy csillagjegy. Az csak annyit jelent, hogy a napod melyik jegyben áll és ez édes kevés. Ez ennél sokkal bonyolultabb hiszen ott vannak a többi bolygó, házak, azoknak a jegyei, aszcendens-deszcendens, mc-ic, fényszögek és még sorolhatnám.



Kedves Kérdező!


Először nézz utána normálisan, hogy mi is az asztrológia és ne a Kiskegyed meg a Femina.hu-n írt vackokat olvasgasd mert azok felületesek. Nem lehet csupán a nap (csillagjegyed ahogy tévesen mondani szokták) állásából egy egész emberre és kapcsolataira következtetni. Mert ezzel az erővel csak 12 féle ember létezne. Amiket az ilyen bulvár oldalakon olvasni lehet az az asztrológia megerőszakolása. Nem is csoda, hogy sokan akik csak ezt az oldalát ismerik az asztrológiának butaságnak tartják mert ez így butaság is. De ez nem az asztrológia.



Ajánlom, hogy kezdésnek olvasd el ezt: [link]



És ezt a csillagjegyes baromságot felejtsd el.


Elnézést amiért ennyire durván fogalmaztam, de az is durva amit ezek a szennylapok hordanak össze.

2020. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem horoszkóp alapján választok magamnak párt viszont a tendencia nálam az, hogy a bakokhoz és a kosokhoz vonzódom leginkább. Kétszer voltam életemben szerelmes ők is ebből a két jegyből kerültek ki. Nekem számít a külső első körben de a belső az ami igazán megfog. A baknak a visszafogottsága és a gyengédsége tetszett, a kosnak pedig a pozitivitása, céltudatossága fogott meg igazán azon felül, hogy nagyon intelligens emberek mindketten. Nem tudom mik a jegyek jellemzői egyébként de engem ez fogott meg ebben a két emberben. A csillagjegy nálam egyáltalán nem számít maximum érdekesség lehet.
2020. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A csillagjegye egy embernek számomra is csak érdekesség,nem gondolok bele többet.

De a kérdésre válaszolva,eddig két ember volt aki megfogott. Bak és Vízöntő.

A Bak intelligens,kifinomult,türelmes de inkább irányító típus volt.

A Vízöntő pedig egy szabad szellemű,vidám személyiség volt,akivel nagyon kulonboztunk,de elfogadott olyannak mindenkit amilyen volt,beleértve engem is. Szóval nekem kb ezek a tulajdonságok tetszenek egy fiuban. A kulso-belso nekem ugyanolyan fontos,hogy tiszteljük egymást alap dolognak számít nalam. A szeretetet nem feltétlenül kell kimutatnia mindig,elég az is ha csak apróbb dolgokban látom a jelét.

2020. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 jól mondja!


Én úgy vagyok vele, hogy először megismerem, és nem rögtön a horoszkópját kezdem el kutatni, csak később nézek utána, de észben tartom, hogy az sem igaz 100%-an. Éppen ezért a válaszom az, hogy én ezeket nem jegyeztem meg, hogy ,,milyen csillagjegyű" egyéneket kedvelek. Nem a csillagjegy dönt, hanem úgy a személyisége összességében, mert a csillagjegy csak egy általánosítás.


Egyébként számomra fontos a lojalitás, hűség, humor, intelligencia és a kedvesség. Valamint ne legyen 'átlagos'/tömeg, hanem legyen különleges (ez persze nem azt jelenti, hogy egy mániákus, félőrült valaki, hanem érdekes egyéniség) Legyen határozott véleménye, de ne akarja azt erőszakosan a másikra tukmálni.


(egyébként három hímnemű személy csillagjegye, akik bejönnek: skorpió, ikrek, esetleg halak - de mint írtam, ez ennél sokkal összetettebb!)

Remélem segítettem :)

2020. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!