Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Én Ikrek jegyű nő vagyok...

Én Ikrek jegyű nő vagyok Nyilas aszcendenssel és rák a holdjegyem. Tudom, hogy butaság ez de Hajt a kíváncsiság. Így hát érdekel a véleményetetek, hogy szerintetek melyik állatövi jegy lenne az ideális.Én a Szűzre gondoltam.Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ikrek Horoszkóp szűz stb. Butaságok

2020. júl. 27. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem az lenne a legjobb megoldás, hogy elfelejted a hasonló butaságokat és elkezdesz a való világban élni.


köszi :)

2020. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Ideális de mire?
2020. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Unikornis nem jó?
2020. júl. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KJUsul ***** válasza:

Tudom, hogy mostanában nagyon beindult ez a horoszkóp biznic, amivel csak egy baj van: kb egy hatalmas káosz és aki foglalkozik vele az se tudja, hogy valójában mit csinál, csak szeretne könnyen pénzt keresni.


Ha a csillagjegyek alaptulajdonságait akarod ismerni fordulj olyanhoz aki ért is hozzá.


Például az Ikrek Nyilas dekanátusában fogantnak az alaptulajdonságai a nagylelkűség, az önfeláldozás, segítőkészség és nem utolsósorban kiállás az igazság mellett.

A Szűz alaptulajdonságai a beosztás, a racionális gondolkodás, pontosság, akár mások rovására is. Erről ennyit.

2020. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!